آمانسیو اورتگا، موسس برند زارا

آیا شما نیز دوست دارید تا واقعیت ها و موفقیت های زندگی بزرگان مختلف را مطالعه کنید؟ آیا می دانید با بررسی دقیق و جزئی زندگی بزرگانی همچون آمانسیو اورتگا چه نکات طلایی را به دست می آورید؟

 شما نیز می توانید در این مقاله با ما همراه بوده و از این طریق اطلاعات بسیار جالب و بی نظیری را در خصوص زندگی نامه بزرگان به دست آورید.

بی شک شما نیز دوست دارید تا در مورد زندگی بزرگان بسیار مختلف اطلاعات و نکات بسیار جذابی را به دست آورید و برای این منظور نیز می توانید از همین وب سایت اینترنتی ما اقدام کنید.

 این بار می خواهیم راجع به زندگی بزرگانی مانند آمانسیو اورتگا صحبت کنیم.

 آمانسیو اورتگا موسس شرکت ایندیتکس می باشد که وی یکی از پولدارترین و موفق ترین افراد در کل جهان می باشد و در سال ۲۰۱۸ نیز توانست به عنوان ششمین نفر پولدار در جهان شناخته شود.

 آمانسیو اورتگا یکی از بهترین و باهوش ترین تاجران می باشد و توانسته است در زمینه مد و پوشاک حرف اول را بزند.

طبق آخرین گزارشی که در سال ۲۰۱۸ از آمانسیو اورتگا ارائه شده ، دارای وی در حدود ۷۰ میلیارد بوده و وی صاحب بهترین و لوکس ترین اتومبیل ها و خانه ها نیز می باشد.

 آمانسیو اورتگا در سال ۱۹۳۶، در شمال کشور اسپانیا به دنیا آمد. وی بنیانگذار برترین برندها و مدهای جهانی بوده که از مهمترین و اصلی ترین این برندها می توان به زارا، برشکا، ماسیمو دوتی و پول اندبر اشاره کرد.

 همچنین وی توانسته است در زمینه گردشگری، گاز، بانکداری و املاک نیز سرمایه گذاری های بسیار کلانی را داشته و از این طریق سود بسیاری را به دست آورد.

 آمانسیو اورتگا در یک خانواده بسیار فقیر به دنیا آمد و پدر او نیز کارگر راه آهن بوده و مادرش نیز برای نظافت به منزل اشراف زادگان می رفت.

سیر شدن شکم آمانسیو اورتگا در دورانی کودکی از مهمترین موضوعاتی بود که برای آن نگرانی داشت و فقر بسیار بالای موجود در زندگی وی سبب شد تا او در ۱۴ سالگی برای کار به شهر لاکرونیا برود و در این شهر نیز توانست دستیار یک خیاط شد و توانست از نزدیک با دنیای مد آشنا شود.

در این وب سایت سعی بر آن داریم تا در مورد زندگی ۱۰ ثروتمند اول دنیا توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

دوران نوجوانی آمانسیو اورتگا: زندگی بزرگان

شما نیز می توانید با مطالعه زندگی بزرگانی مانند آمانسیو اورتگا، بر تمام مشکلات زندگی خود غلبه آمده و از این طریق مسیر زندگی خود را طی کنید.

مطالعه زندگی بزرگان تاثیرات بسیار مثبتی را در پیشرفت افراد داشته و شما می توانید زندگی بزرگانی مثل آمانسیو اورتگا را سرمشق و لوحه ی زندگی خودتان نیز قرار دهید.

 آمانسیو اورتگا در دوران نوجوانی خود، توانست با خیاط ها، تولیدی های مختلف پوشاک و فروشگاه های مد از نزدیک آشنا شود و تجربیات بسیار بی نظیری را به دست آورید.

وی توانست در سال ۱۹۵۰ وارد انجمن زنان گالیسیا شده و از تعدادی خانم برای دوخت و دوز استفاده کنید که اولین محصولات تولیدی این انجمن لباس زیر و شب بود.

 بالاخره آمانسیو اورتگا توانست در سال ۱۹۶۳ اولین شرکت تولیدی لباس را تاسیس کرد و اسم آن را نیز CONFECCIONS COA گذاشت.

 شرکت CONFECCIONS COA روز به روز بزرگتر ش و خواهر و برادرهای وی نیز توانستند او را در اداره کرد این شرکت همراهی و یاری کنند.

 به طوری که برادر وی توانست حسابدار این شرکت شده و خواهرش نیز توانست لباس های تولید و دوخته شده را تبلیغ کند.

 CONFECCIONS COA توانست در زمان بسیار کوتاهی از تاسیس خود، به یکی از مشهورترین برندها تبدیل شود.

آمانسیو اورتگا توانست بر تمام مشکلات و فقر موجود در زندگی خود غلبه کرده و از این طریق به مشهورترین افراد در کل جهان تبدیل شود.

 

زندگی بزرگان می تواند انگیزه بسیار بی نظیری را برای شما داشته باشد که بتوانید مسیرتان را با علاقه مندی طی کنید.

 شما می توانید در بررسی زندگی بزرگان، عبرت های بسیار زیادی را استخراج کنید.

 آمانسیو اورتگا در طول زندگی خود تا کنون دوبار ازدواج کرده است و دارای سه فرزند می باشد که معمولا بیشتر اوقات فراغت خود را با خانواده ی خود می گذراند و او را کمتر در مکان های تفریحی و دورهمی های مختلف می توانید مشاهده کنید.

او توانست با ایده های بسیار بی نظیر خود، توجه بسیاری از خوش پوشان را به سوی خود جذب کند.

ازدواج آمانسیو اورتگا

شما در زندگی سایر بزرگان نیز فراز و نشیب های بسیاری را مشاهده کردید، به طوری در زندگی بزرگانی مانند آمانسیو اورتگا نیز می توانید از این تغییر و تحولات مشاهده نمایید.

 آمانسیو اورتگا توانست در سال ۱۹۶۳، شرکت خود را با نیروهای ارزان قیمت تاسیس و اداره کند.

همچنین وب فروشگاه اول خود جهت فروش محصولات شرکت را در شهر لاکرونیا با اسم زودبا تاسیس کرد و توانست در کم ترین زمان ممکن، فروش بسیار خوبی را داشته باشد.

هچنین زوربا اسمی یونانی بود که به معنای هر روز خود را زندگی کن می باشد. البته به دلیل یک شکایتی که از آمانسیو اورتگا ثبت گردید، ویز مجبور شد تا اسم فروشگاه خود را به زارا تغییر دهید.

چرا که در نزدیکی فروشگاه آمانسیو اورتگا، اسم یک کافی شاپ زوربا بوده و وی نیز از این مرد موفق شکایت کرده بود.

سپس آمانسیو اورتگا توانست شعبه دوم خود را در کشور پرتغال تاسیس کرده و با استفاده از نیروی ارزان قیمت این کشور، درآمد بسیار خوبی را از مد به دست آورد.

 در سال ۱۹۸۹ شاهد افتتاح فروشگاه زارا در آمریکا هستین که این امر می توانست نکته ی عطفی برای محصولات تولیدی آمانسیو اورتگا باشد.

همچنین وی توانست در سال ۱۹۹۸ فروشگاه و شعبه دیگر خود را در شهر لندن تاسیس کند و توجه بسیاری از انگلیسی های خوش پوش را به سوی خود جذب کند.

امروزه شرکت و برند زارا یکی از معروف ترین برندها در زمینه مد می باشد که در ظرف ۴۸ ساعت می توانند سفارشات بسیار زیادی را دریافت کنند.

شما نیز می توانید با بررسی کامل زندگی بزرگانی مانند آمانسیو اورتگا به این نتیجه برسید که خواستن، توانستن است و شما نیز بایستی از صمیم قلب به این امر باور و ایمان داشته باشید.

 البته در نظر بگیرید که ممکن است شما در مسیر زندگی خود با چالش های بسیار زیادی مواجه شوید که برخی از این چالش ها شما را ممکن است از ادامه مسیر دلسرد نماید.

 ولی توصیه می کنیم که همیشه موفقیت های و سختی ها زندگی بزرگان جهان را در نظر بگیرید و با الگو قرار دادن این بزرگان، از دوباره مسیر هدف خود را دنبال کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد آمانسیو اورتگا

شما نیز در بررسی زندگی بزرگانی همچون آمانسیو اورتگا می توانید به یک سری از نکات طلایی مشترک با سایر موفق ترین افراد در جهان برسید که هر آدم موفقی، از این نکات طلایی پیروی کرده اند و توانسته اند به پیروزی های بی نظیری دست پیدا کنند.

زندگی بزرگانی مانند آمانسیو اورتگا هم از این امر مستثنی نبوده و شما می توانید مطالب بسیار جالبی را در خصوص زندگی این فرد به دست آورید.

 از جالب ترین نکات دانستنی در خصوص زندگی آمانسیو اورتگا می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

  • آمانسیو اورتگا علاقه مندی زیادی را برای مصاحبه با خبرنگاران ندارد و در طول عمر خود حدود سه بار خبرنگاران توانسته اند با وی مصاحبه ی کوتاهی را داشته باشند.
  • آمانسیو اورتگا توانست در سال ۱۹۸۶ به همراه و کمک همسر اول خود، بنیاد خیریه ای را با نام پیدیا تاسیس و افتتاح کند.
  • رئیس بنیاد پیدیا، همسر سابق آمانسیو اورتگا می باشد.
  • تنها فرزند پسر آمانسیو اورتگا به شکل مادرزادی دچار ناتوانی جسمی می باشد
  • شرکت ایندیتکس توانسته است در ۸۸ کشور جهان شعبه داشته و در حدود ۱۳۷۰۵۴ نفر نیز کارشناسی فروش دارد.
  • خانواده سلطنتی بریتانیا از طرفداران اصلی برند زارا می باشد.
  • بلندترین ساختمان موجود در کشور ایتالیا متعلق به آمانسیو اورتگا می باشد که دارای ۵۱۵ فوت ارتفاع است.
  • آمانسیو اورتگا توانسته است مچلات بسیار جذبی را در خصوص مد طراحی و ارائه دهد که این مجلات توانسته توجه بسیاری از خریداران و مشتریان را به سوی خود جذب کنند.
  • خودروی شخصی و مورد پسند آمانسیو اورتگا را آئودی آ ۴ تشکیل داده است.
  • آمانسیو اورتگا صاحب یکی از لوکس ترین هتل های و اسکله در میامی می باشد.

همانطور که ملاحظه کردید، آمانسیو اورتگا توانسته است با تکیه بر توانایی ها و استعداد های خود، به موفقیت های بسیار بی نظیری دست پیدا کرده است.

 شما نیز می توانید با الگو قرار دادن زندگی بزرگانی مانند آمانسیو اورتگا، مسیر صحیح و درست زندگی خود را پیدا کرده و از این طریق به آرزوهای و اهداف خود دست پیدا کنید.

 ما در سایر مقاله های وب سایتمان، سعی بر آن داریم تا در مورد برخی دیگر از موفق ترین افراد جهان بیشتر صحبت کنیم، با علاقه با ما همراه باشید.

۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.