فایل آموزشی شماره ۱: مهم‌ترین قانون موفقیت یا تکنیک‌ها

در حال بارگزاری ویدئو ...

دانلود فایل ویدئویی شماره ۱: مهم‌ترین قانون موفقیت یا تکنیک‌ها با کیفیت معمولی

دانلود فایل ویدئویی شماره ۱: مهم‌ترین قانون موفقیت یا تکنیک‌ها با کیفیت HD

دانلود فایل صوتی شماره ۱: مهم‌ترین قانون موفقیت یا تکنیک‌ها با پسوند MP3

در این فایل همان‌طور که قول داده بودم درباره‌ی مهم‌ترین قانون موفقیت در جهان هستی صحبت کردم و مهم‌ترین دلیل ضبط این فایل آموزشی این بود که هزاران نفر در سراسر جهان با دیدن فیلم راز و خواندن کتاب‌های موفقیت بخصوص کتاب‌های قانون جذب به‌شدت گمراه شده‌اند. افراد بسیار زیادی را دیده‌ام که سال‌های زیادی است مثبت می‌اندیشند اما اتفاقات مثبت قابل‌توجهی را جذب نمی‌کنند.

مسئله‌ی بسیار مهمی در اینجا حائز اهمیت است و آن‌هم تفاوت بین دانستن و احاطه داشتن است. خیلی مهم است که اگر می‌خواهید اتفاقات فوق‌العاده از جمله: جذب ثروت و موفقیت، آرامش، سلامتی و تناسب‌اندام و… را به زندگی خود دعوت کنید به قوانین رسیدن به این خواسته‌ها احاطه داشته باشید.

چرا میگویم احاطه داشتن؟ زیرا اغلب انسان‌ها بیشتر چیزها را فقط می‌دانند. مثلاً همه می‌دانند که مرسدس بنز ماشین خوبی است اما سؤال اینجاست چرا همه مرسدس بنز را ندارند؟

زیرا فقط می‌دانند و دانستن این موضوع به‌تنهایی کافی نیست بلکه باید برای رسیدن به آن به قوانین رسیدن به خواسته‌شان احاطه داشته باشند.

در واقع اگر خواسته‌ای دارید باید در قوانین رسیدن به آن خواسته به درجه‌ی استادی برسید. در اشعار بدین گونه بیان‌شده است:

تا نگردی آشنا زاین پرده رمزی نشنوی

گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش

(حافظ)        

پس متوجه شدید که باید در قوانین بخصوص قوانین پایه‌ی موفقیت به درجه‌ی استادی برسید. هیچ‌گاه اقیانوسی با عمق یک متر نباشید بلکه چاهی با عمق چند صد هزار کیلومتر باشید.

به قول یکی از اساتید معبد شائولین: از رزمی‌کاری که هزار فن را یک‌بار تمرین کرده است نمی‌ترسم اما از رزمی‌کاری که یک فن را هزار بار تمرین کرده است خیلی می‌ترسم زیرا در آن فن به درجه‌ی استادی رسیده است.

اولین و مهم‌ترین گام برای رسیدن به موفقیت بی‌حدومرز استاد شدن در مهم‌ترین قانون پایه‌ی موفقیت است نه در هزاران تکنیک.

چرا گفتم قانون یا تکنیک‌ها؟ زیرا برای رسیدن به موفقیت فقط و فقط یک قانون واحد و مهم  وجود دارد قانونی که از ابتدای خلقت بوده و تا انتها هیچ تغییری نخواهد کرد اما تکنیک‌ها بسیارند. بازتاب قانون بر روی همه به یک شکل است اما تکنیک‌ها روی همه به یک شکل پاسخ نمی‌دهند.

قران کریم (سوره فاطر آیه ۴۳)

(فَلَنْ تَجِدَ لِسُنَّتِ اللَّهِ تَبْدِیلًا)

در طریق خدا هیچ تبدیلی نخواهی یافت و در سنت او هیچ تغییری نمی‌یابی

موفقیت یک قانون پایه و اساسی دارد و هزاران تکنیک. اگر شما در قانون پایه استاد شوید تکنیک‌ها به طرز معجزه‌آسایی سر راه شما قرار می‌گیرند اما اگر به‌خوبی در قانون پایه استاد نباشید و به سراغ فراگیری تکنیک‌ها بروید به‌احتمال‌زیاد شکست خواهید خورد.

شاید آن تکنیک‌ها برای مدت کوتاهی پاسخ دهند و در واقع نقش مسکن را برای شما بازی کند اما به‌زودی اثر آن‌ها از بین خواهد رفت. به همین دلیل است که افراد زیادی به معنای واقعی موفق نمی‌شوند.

به‌طور مثال: فکر کنید بهترین بذر در اختیار شماست اما شما زمین مناسب و حاصلخیزی برای آن بذر ندارید  در این صورت اگر آن بذر را بکارید و از آن مراقبت کنید اتفاق خاصی نمی‌افتد زیرا مهم‌ترین موضوع یعنی زمین شما نامناسب بوده است. شما نمی‌توانید برج لوکس و بزرگی را روی یک باتلاق بنا کنید.

همه‌ی ما در مدرسه خوانده‌ایم که همه‌چیز در جهان از اتم ساخته‌شده و اتم هم از ذرات ریز درون اتمی ساخته‌شده که در نهایت آن‌ها هم از انرژی ساخته‌شده‌اند.

انرژی قانونی به نام قانون پایستگی دارد و بیانگر این است که: انرژی نه خودبه‌خود به وجود می‌آید و نه خودبه‌خود از بین می‌رود، انرژی از حالتی به حالتی تبدیل می‌شود و یا از فردی به فردی منتقل می‌گردد.

آلبرت انیشتین می‌گوید: افکار ذرات فیزیکی هستند که اطراف خود میدان جاذبه‌ای دارند و در جهان حرکت می‌کنند، جذب می‌کنند و جذب می‌شوند. این مسئله را آلبرت انیشتین می‌گوید نه یک فرد معمولی

در فایل معرفی به موضوع بسیار مهمی اشاره کردم که الگوی شما چه کسی است؟ من تمام تلاشم را کردم که آموزش‌هایی را گرداوری کنم که در تمام کتب مقدس، اشعار سرشناس‌ترین شاعرها و قوی‌ترین کتب موفقیت جهان به آن‌ها اشاره‌شده است و هنگامی‌که خودم بیشترین نتایج را از این آموزش‌ها در زندگی‌ام داشتم  تصمیم به اشتراک‌گذاری آن‌ها با کل بشر گرفتم.

گفتیم همه‌چیز در جهان از انرژی ساخته‌شده و مفهوم قانون جذب بیانگر این است که انرژی‌های مشابه همدیگر را جذب می‌کنند یعنی افکار مثبت، افکار مثبت را جذب می‌کنند و برعکس. در تمام ادیان به این موضوع اشاره‌شده که هر آنچه بکاری همان را برداشت می‌کنی و تقریباً همه این موضوع را قبول دارند. در اشعار بدین گونه بیان‌شده که:

تا در طلب گوهر کانی کانی

تا در هوس لقمهٔ نانی نانی

این نکته‌ی رمز گر بدانی دانی

هر چیز که در جُستن آنی آنی

 

خوب خوبی را کند جذب این بدان

طیبات و طیبین بر وی بخوان

در جهان هر چیز چیزی جذب کرد

گرم‌گرمی را کشید و سرد و سرد

قسم باطل باطلان را می‌کشند

باقیان از باقیآن‌هم سرخوشند

ناریان مر ناریان را جاذباند

نوریان مر نوریان را طالبند

 

این جهان کوه است و فعل ما ندا

سوی ما اید نداها را صدا

(مولوی)

همان‌طور که گفتم در ادیان، اشعار و بسیاری از کتاب‌های موفقیت و علم فیزیک بخصوص فیزیک کوانتوم به قانون جذب اشاره‌شده و این‌یک مسئله کاملاً علمی و ثابت‌شده می‌باشد.

مهم‌ترین موضوع این بخش این است که شما با انتخاب افکاری درست  به‌صورت آگاهانه می‌توانید زندگی خود را آن‌طور که می‌خواهید خلق کنید زیرا همه‌چیز از انرژی تشکیل‌شده و انرژی مشابه خودش را جذب می‌کند. با درک اولیه این قانون و استاد شدن در آن گامی بزرگ و مهم در جهت رسیدن به موفقیت و ثروت برداشته‌اید.

شما خالق زندگی خودتان هستید و قادرید آن‌طور که می‌خواهید آن را خلق کنید.

توجه داشته باشید که استفاده به ترتیب از این آموزش‌ها بسیار حائز اهمیت است. پیشنهاد می‌کنم برای باور سازی بیشتر و بهتر هر فایل آموزشی را حداقل ۱۰ بار گوش کنید.

برای همه شما آرزوی بهترین‌ها را دارم

شاد و پیروز باشید

4 نظرات
 1. parastoo می گوید

  فک می کنم با مفهوم جدیدی از قانون جذب آشنا شدم . واقعا چیزایی که قبل از این دیدم و خودندم ب درد نمی خوره .

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   خدارو شکر
   انشاالله که موفق و پیروز باشید 🙏🏻

 2. شهلا جهان پناه
  شهلا جهان پناه می گوید

  دوست عزیز با زحمت بسیار توانستم به سایت شما دست پیدا کنم
  فایل های شما بسیار ارزنده است ومفید

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   ممنون از شما دوست بزرگوار و گرامی 🙏🏻

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.