فایل آموزشی شماره ۱۷: ترک فیزیکی ناخواسته‌ها

در حال بارگزاری ویدئو ...

دانلود فایل ویدئویی شماره ۱۷: ترک فیزیکی ناخواسته ها با کیفیت معمولی

دانلود فایل ویدئویی شماره ۱۷: ترک فیزیکی ناخواسته ها با کیفیت HD

دانلود فایل صوتی شماره ۱۷: ترک فیزیکی ناخواسته ها با پسوند MP3

برای اینکه دنیای اطرافمان تغییر کند فقط و فقط ما باید تغییر کنیم زیرا همه‌چیز درونی است نه بیرونی

از کوزه همان برون تراود که در اوست

انسان‌های بسیار زیادی را می‌بینم که برای بهتر شدن و تغییر اوضاع مدام در حال فرار کردن از شرایط کنونی خود هستند و نمی‌دانند که وقتی خود از مکانی به مکانی فرار می‌کنند یا از رابطه‌ای به رابطه‌ای دیگر می‌روند خود درونی‌شان را هم با خود می‌برند و دوباره اتفاقاتی مشابه و حتی بدتر را برای خودشان رقم می‌زنند.

باید به شما بگویم اگر به دنبال تغییر اوضاع و شرایط هستید ابتدا باید در درون خود به آرامش و صلح برسید و سپس آرام‌آرام اوضاع و شرایط را تغییر دهید.

افراد بسیار زیادی را می‌بینم که به دنبال مهاجرت هستند درحالی‌که از کشوری که هم‌اکنون در آن زندگی می‌کنند مدام بد میگویند و مدام به تمام نکات منفی آن کشور توجه می‌کنند یا انسان‌های زیادی که از رابطه‌ی عاطفی خود راضی نیستند و به دنبال روابط بهتری می‌گردند و در آن لحظه مدام از رابطه عاطفی‌شان بد می‌گویند و به بدترین نکات در آن رابطه توجه می‌کنند.

اگر شما چنین فردی هستید بدانید که شرایط و اوضاع بدتری را بعد از ترک اوضاع اول تجربه خواهید کرد و در واقع از چاله درمی‌آیید و به چاه می‌افتید.

همه شما انسان‌هایی را دیده‌اید که برای فرار از خانه پدر مادر و اوضاع آشفته ازدواج می‌کنند و سپس در اوضاع و شرایطی مشابه همان خانه پدر و مادر و حتی شاید خیلی بدتر گیر می‌افتند.

این نکته مهم را بدانید اگر می‌خواهید شرایط بهتری را تجربه کنید ابتدا باید با شرایط اول به صلح کامل درآیید و از درون باورهای خود را نسبت به آن اوضاع تغییر دهید. در این صورت است که شما در شرایط بعدی اوضاع بهتری را تجربه خواهید کرد.

اگر شما فردی هستید که می‌خواهید کشور خود را ترک کرده و به کشور بهتری مهاجرت کنید باید مدام درباره‌ی زیبایی‌ها و نکات مثبت کشورتان صحبت کنید.

درصورتی‌که شما این کار را انجام دهید، به خواسته‌هایتان و نکات مثبت توجه می‌کنید و این توجه کردن در شما باورهایی ایجاد می‌کند و جهان هستی شما را به مکانی هدایت می‌کند که این باورها به شما ثابت شوند.

هرچه از زیبایی‌ها، هماهنگی‌ها و اتفاقات مثبت تعریف و تمجید کنید جهان هستی میزان بیشتری از این اتفاقات مثبت را در زندگی شما وارد می‌کند.

نکته‌ی قابل‌توجه این است که شما یا در همان مکان زیبایی‌های بیشتری را دریافت می‌کنید و یا اگر آن مکان برای شما مناسب نباشد به مکانی هدایت می‌شوید که آن ویژگی‌ها را داراست. دقیقاً در مورد روابط عاطفی هم همین موضوع صدق می‌کند.

موفق‌ترین انسان‌ها در جهان رفتار بسیار جالبی در مواجه‌شدن با تضادها و مشکلات دارند.

برای مثال: اگر شما این افراد را در شرایط و اوضاع بسیار بدی قرار دهید متوجه می‌شوید که این افراد در آن اوضاع و شرایط بد به‌گونه‌ای عالی و معجزه‌آسا نکات مثبت و نقاط قوت پیدا می‌کنند و فقط روی آن نکات توجه و تمرکز می‌کنند.

حتی اگر آن شرایط ۹۹ نکته‌ی منفی و فقط یک نکته‌ی مثبت داشته باشد این افراد به‌اندازه‌ای روی آن‌یک نکته‌ی مثبت توجه و تمرکز می‌کنند که دیگر ۹۹ نکته‌ی منفی را نمی‌بینند و به همین دلیل از آن شرایط و اوضاع به شرایطی هدایت می‌شوند که نکات مثبت بیشتری را می‌بینند و تجربه می‌کنند.

رفتار انسان‌های فقیر با باورهای اشتباه دقیقاً خلاف رفتار ثروتمندان است. اگر شما این افراد را در شرایطی قرار دهید که هزاران نکته‌ی مثبت وجود داشته باشد و فقط در یک مورد اوضاع خوب پیش نرود به‌هیچ‌عنوان به هزار نکته‌ی مثبت توجه نمی‌کنند و فقط روی آن‌یک نکته‌ی منفی توجه و تمرکز می‌کنند و دقیقاً به شرایطی هدایت می‌شوند که از این شکل مشکلات را بیشتر وارد زندگی خود می‌کنند. این است فرق بین ذهنیت ثروتمند و ذهنیت فقیر کننده.

سؤال من این است که شما جزو کدام گروه هستید؟

یک کارآفرین موفق با ذهنیت یادگیری که هیچ‌گونه نکات منفی را نمی‌بیند و درباره‌ی هیچ مشکلی ناله و شکایت نمی‌کند؟

یا انسانی ضعیف با ذهنیت ایرادگیر که مدام درباره‌ی مشکلات به بهترین شکل ممکن ناله و شکایت می‌کند؟

پیشنهاد می‌کنم اگر شغلی دارید و از آن هیچ‌گونه رضایتی ندارید، با تمام وجود و از ته دل بابت داشتن آن شغل خدا را شکر کنید و به دنبال حتی یک نکته مثبت در آن شغل باشید. البته اگر می‌خواهید به شغلی که عاشقش هستید هدایت شوید.

این موضوع را گفتم چون خودم این شرایط را با تمام وجودم تجربه کرده‌ام. شغلی داشتم که به‌هیچ‌عنوان آن را دوست نداشتم و فشار کاری و ساعت کاری بسیار زیادی داشت. من باید آن کار را انجام می‌دادم زیرا به درآمد آن احتیاج داشتم.

مدت‌ها گله و شکایت می‌کردم و مشاهده می‌کردم که اوضاع روزبه‌روز بدتر و بدتر می‌شود؛ اما از یکجایی به بعد تصمیم گرفتم نوع دیدگاهم را تغییر دهم و دقیقاً بابت این‌که می‌توانم روی پای خودم بایستم و راه بروم و با چشمانم دنیای اطرافم را ببینم و درباره‌ی آن صحبت کنم خدا را شکر کردم.

زیرا به این نتیجه رسیدم که انسان‌های زیادی هم هستند که فقط دوست دارند خودشان روی پای خودشان راه بروند زیرا معلولیت دارند.

اینجا بود که با تمام وجود بابت تمام داشته‌هایم به‌خصوص داشتن شغل خدا را شکر کردم و احساسم را نسبت به کاری که انجام می‌دادم، بهتر کردم.

درنتیجه هم‌اکنون جایگاه و شغلی دارم که بیش از ۸ سال انتظار آن را می‌کشیدم و با تمام وجود عاشق کارم هستم و از آن لذت می‌برم و این است نتیجه‌ی تغییر دیدگاه و توجه به خواسته‌ها و شکرگزاری بابت تمامی داشته‌هایی که خداوند یکتا به ما عنایت کرده است.

 

توجه داشته باشید که استفاده به ترتیب از این آموزش‌ها بسیار حائز اهمیت است. پیشنهاد می‌کنم برای باورسازی بیشتر و بهتر هر فایل آموزشی را حداقل ۱۰ بار گوش کنید.

برای همه‌ی شما آرزوی بهترین‌ها را دارم

شاد و پیروز باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.