فایل آموزشی شماره ۱۹: وام گرفتن، قسط داشتن و چکی کار کردن

در حال بارگزاری ویدئو ...

دانلود فایل ویدئویی شماره ۱۹: وام گرفتن، قسط داشتن و چکی کار کردن با کیفیت معمولی

دانلود فایل ویدئویی شماره ۱۹: وام گرفتن، قسط داشتن و چکی کار کردن با کیفیت HD

دانلود فایل صوتی شماره ۱۹: وام گرفتن، قسط داشتن و چکی کار کردن با پسوند MP3

در زندگی یاد گرفتم که رشد و پیشرفت طبق قانون تکامل اتفاق می‌افتد و قانون تکامل نیازمند احساس لیاقت و ارزشمندی، احاطه داشتن به قوانین پایه، صبر و زمان است.

همه‌ی شما انسان‌هایی را دیده‌اید که کسب‌وکاری را با وام راه انداخته‌اند و بعد از مدتی به بدترین شکل ممکن در آن کسب‌وکار ورشکست کرده‌اند.

کاسب‌هایی را دیده‌اید که چکی کار می‌کنند و در درازمدت بیشتر سرمایه خود را از دست می‌دهند.

انسان‌هایی را دیده‌اید که برای آنکه به چشم بیایند با پول وام و قسط و قرض وسایل خانه می‌خرند و بعد از مدتی به‌شدت گیر می‌کنند.

اگر شما زندگی ثروتمندترین انسان‌های دنیا را مورد تحقیق و بررسی قرار دهید، می‌فهمید که هیچ‌گاه این انسان‌ها در ابتدای شروع کارشان وام نگرفته‌اند و هیچ‌گونه کسب‌وکار بزرگی در دنیا از همان لحظه اول با وام شروع نشده است.

بگذارید دوباره دلیلش را توضیح دهم. همان‌طور که قبلاً گفته‌ام جهان هستی طبق قانونی به نام قانون تکامل پیش می‌رود.

قانون تکامل بیان‌کننده این است که همه‌چیز در جهان برای رشد و پیشرفت روندی دارد که بدون طی کردن این روند هیچ‌گاه رشد و پیشرفت اتفاق نمی‌افتد.

به‌طور مثال: خورشید در یک‌لحظه طلوع و غروب نمی‌کند، شما نمی‌توانید در یک‌شب ۲۰ کیلو وزن کم کنید و یا اضافه کنید، همه‌چیز آرام‌آرام پیش می‌رود.

درست است که شما می‌توانید با داشتن آگاهی درست و احاطه داشتن به آن آگاهی و ایمان به خداوند روند رشد تکاملی خود را سرعت ببخشید اما نمی‌توانید هیچ‌گاه بدون طی کردن این روند به موفقیت دست‌یابید.

یادتان باشد آسانسوری برای موفقیت وجود ندارد. باید پله‌ها را به ترتیب طی کنید اما شما می‌توانید با سرعت بیشتری از این پله‌ها بالا بروید.

انسان‌های موفق و شرکت‌های بزرگ در دنیا به این قانون تسلط کافی و کامل دارند. حتی اگر شما بهترین کسب‌وکارهای شهر و کشور خود را مورد تحقیق و بررسی قرار دهید می‌فهمید که آن‌ها هم تکامل خود را طی کرده‌اند.

یک نکته دیگر وجود دارد که اگر شما زندگی بزرگ‌ترین انسان‌های جهان را مورد تحقیق و بررسی قرار دهید می‌فهمید که پس از گذشت چند سالی از کارشان وام‌هایی هم گرفته‌اند اما در ابتدای کار ایشان این کار را نکرده‌اند.

زمانی این کار را کرده‌اند که تجربه و تسلط کافی را در کار خود داشته‌اند و هزاران موفقیت پی‌درپی به دست آورده‌اند.

دلیل وام گرفتنشان هم این بوده که می‌خواسته‌اند بعد از به دست آوردن هزاران موفقیت این موفقیت‌ها را به میلیون‌ها موفقیت تبدیل کنند.

هرچند که من همین موضوع را هم قبول ندارم و اعتقاددارم که اگر شما انسانی ارزشمند و لایق ثروتمند شدن شوید و ارزش و لیاقت را در جهان هستی به وجود آورید جهان هستی و خداوند یکتا مطابق با ارزش و لیاقتی که ایجاد کرده‌اید، ثروت و فراوانی را وارد زندگی شما می‌کنند.

شاید باور نکنید اما به‌اندازه‌ای فراوانی و ثروت در زندگی شما وارد می‌شود که تورم در زندگی شما نیست و نابود می‌گردد.

اگر شما فردی هستید که معتقدید شاید زمان را از دست بدهم و باید وام بگیرم تا از یک فرصتی مشخص و کمیاب استفاده کنم، بدانید که به‌شدت دچار باور کمبود هستید و حتماً شکست می‌خورید زیرا تکامل خود را طی نکرده‌اید.

اگر شما فردی هستید که معتقدید باید برای شروع کسب‌وکار وام گرفت یا سرمایه اولیه داشت، باورهای بنیادین ضمیر ناخودآگاه شما ایراد دارد زیرا باور شما بیانگر این است که برای این‌که بتوانی کسب‌وکاری را راه‌اندازی کنی و موفق شوی باید سرمایه اولیه داشته باشی و احتمالاً شما سرمایه اولیه ندارید و به این فکر می‌افتید که وام بگیرید که این باور و این نوع دیدگاه محکوم به شکست است.

باورتان را عوض کنید و بگویید که من هم‌اکنون همین چیزی که هستم و با همین امکاناتی که دارم در بهترین زمان و مکان قرارگرفته‌ام و می‌توانم دقیقاً از همین نقطه‌ای که روی آن قرار دارم بدون سرمایه اولیه بی‌نهایت موفق و ثروتمند شوم.

در این صورت است که شما ایده‌هایی به ذهنتان می‌رسد، افرادی را می‌بینید و اتفاقاتی را تجربه می‌کنید که این باورتان به شما ثابت شود. این موضوع را عنوان کردم زیرا خودم با تمام وجود این شرایط را تجربه کرده‌ام.

اگر شما فردی هستید که برای ماه‌های آینده درآمد مشخصی را هدف خود قرار می‌دهید باید بدانید که هدف شما نباید به‌دوراز روند تکاملی زندگی شما باشد.

به‌طور مثال: اگر هم‌اکنون ماهیانه ۵ میلیون تومان درآمد دارید نباید برای یک ماه آینده درآمد ماهیانه ۳۰ میلیون تومان را به‌عنوان هدف انتخاب کنید زیرا این عدد در بازه زمانی یک‌ماهه با روند تکاملی زندگی شما فاصله بسیار زیادی دارد.

شما باید برای ماه بعدی یک تا یک و نیم برابر افزایش درآمد را هدف خود قرار دهید. در این صورت از روند تکاملی خود فاصله‌ای ندارید و خیلی راحت‌تر می‌توانید به آن برسید.

نمی‌خواهم بگویم داشتن درآمد ماهیانه ۳۰ میلیون تومان درآمد زیادی است اما برای فردی که در ماه جاری ۵ میلیون تومان درآمد کسب کرده به لحاظ تکاملی درامد زیادی است. منظور از درآمد زیاد برای یک ماه و یا دو ماه آینده است و نه برای شش ماه آینده

پیشنهاد می‌کنم اگر برنامه‌ریزی مشخصی برای درآمد خود دارید ماهیانه یک تا یک و نیم برابر افزایش درآمد را برنامه‌ریزی کنید زیرا این به روند تکاملی شما بسیار نزدیک‌تر است.

شما برای اینکه که بتوانید بسیار ثروتمند شوید هیچ‌گاه نباید به پول محتاج شوید. وام گرفتن و قسط داشتن شما را به پول محتاج می‌کند و اگر شما به پول محتاج شدید هیچ‌گاه بسیار ثروتمند نخواهید شد زیرا طبق قانون، آرامش می‌آفریند و ناآرامی

انسانی که به پول محتاج شده آرامش ندارد و مدام دچار استرس و ناآرامی می‌شود و طبیعی است که در ارتعاش استرس و ناآرامی ایده‌های پول‌ساز وجود ندارند.

انسان‌های بسیار زیادی هستند که معتقدند اگر ما این خانه و این ماشین و یا این دارایی را داریم به این دلیل است که ۳۰ سال پیش وام گرفتیم و هزینه‌هایمان را کم کردیم که امروز این‌ها را داریم و اگر این کار را نمی‌کردیم هیچ‌گاه این خانه را نداشتیم.

سؤال من از این افراد این است که آیا به این فکر کرده‌اید اگر ۳۰ سال پیش این کار را نمی‌کردید واقعاً راه‌های دیگری وجود نداشت که هم‌اکنون صد عدد از این خانه یا ماشین را می‌داشتید؟ مگر شما تمام راه‌ها را امتحان کرده‌اید که این حرف را می‌زنید؟

 و در پاسخ باید بگویم اعتقاد من این است که این افراد هیچ‌گاه باورهای درستی نسبت به کسب ثروت نداشته‌اند و هم‌اکنون فکر می‌کنند داشتن یک‌خانه و یک ماشین موفقیت بزرگی است؛ اما منظور من از کسب ثروت اصلاً این نیست زیرا این کمترین حق یک انسان به‌عنوان اشرف مخلوقات در این جهان است.

نکته بسیار مهم دیگر این است که هیچ‌گاه روی چیزی که نیست حساب نکنید. برای مثال: شما برنامه‌ریزی می‌کنید که من یک تولیدکننده هستم و در ماه آینده مقدار مشخصی از یک محصول خاص را تولید می‌کنم و این محصول را از طریق راه‌های ارتباطی که دارم می‌فروشم و مقدار مشخصی سود به دست می‌آورم.

حال که من این برنامه‌ریزی را انجام داده‌ام بروم و پول‌های آن را جلوتر خرج کنم. این کار بسیار اشتباه است زیرا دوباره شما می‌خواهید تکامل خود را طی نکرده به چیزی که هم‌اکنون حق شما نیست برسید و به‌احتمال قریب‌به‌یقین شکست خواهید خورد.

یادتان باشد اول به دست بیاورید سپس خرج کنید

اساس جهان هستی فراوانی نعمت و ثروت است و اگر شما تکامل خود را درست طی کنید به این فراوانی نعمت و ثروت دست پیدا خواهید کرد زیرا حق طبیعی شماست که از همه‌ی نعمت‌های خداوند استفاده کنید و خداوند هم بیشتر از شما می‌خواهد که به تمام این نعمت‌ها برسید.

 

توجه داشته باشید که استفاده به ترتیب از این آموزش‌ها بسیار حائز اهمیت است. پیشنهاد می‌کنم برای باورسازی بیشتر و بهتر هر فایل آموزشی را حداقل ۱۰ بار گوش کنید.

برای همه‌ی شما آرزوی بهترین‌ها را دارم

شاد و پیروز باشید

8 نظرات
 1. رحمان ر
  رحمان ر می گوید

  سلام خدمت استاد عزیز . من خیلی از فایل های و دورهای دیگر را دیدم با اینکه بعضی حرف های تکراری هستند و نمی دانم این حرف های منبع اصلی از کدام استاد میباشد . ولی واقعا از ۱۹ فایلی گذاشتی بسیار احساس خوبی در من آورده و در احساس سپاسگزاری قرار گرفتم . و حتی این سوال برایم پیش آمد این اگاهی شما به اشتراک گذاشتی از نظر مالی خیلی ارزشمند هستند و شما با شجاعت و ایمان انها را به رایگان اشتراک گذاشتی برایتان آرزو بهترین های در دنیا واخرت دارم . ضمنا یک سوال برایم پیش امده . آیا ترتیب شماره گذاری فایل های بصورت قوانین ثابت خداوند میباشد یا به قول شما یک سری تکنیک های و ایده های و تجربه های فردی میباشد . ضمنا این دوره قوانین علم ثروت موجود میباشد . با تشکر فراوان

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی
   ترتیب شماره گذاری فایل ها صرفا برای اثربخشی بیشتر و گام گام برای شماست.
   دوره قوانین علم ثروت مدت هاست که کاملا اماده شده اما بنا به دلایلی فعلا بر روی سایت قرار نمیگیرد زیرا هدف این گروه اموزشی فقط فروش اموزش و کسب درامد از این طریق نیست بلکه در ابتدا کمک به تکامل اگاهی تمام انسان ها می باشد.

   1. رحمان ر
    رحمان ر می گوید

    سلام خدمت استاد عزیز از خدا و از ته دلم برایت بهترین های را خواستار .
    خداوند را بی نهایت سپاسگزارم بابت هدایت به مسیر صحییح و شما را در مسیر من قرار داد .
    خیلی از مشکلات فکری و نگاه در آمیز از قوانین الهی از آگاهی های شما دریافت کردم باز هم خدا را بی نهایت سپاسگزارم ……. خیلی دوست دارم از دوره کامل شما استفاد کنم ایا برای من امکان استفاده از دوره علم ثروت میباشد . یک چیز دیگر میخواهم بگم هر چه میخواستم نگه شاید چاپلوسی باشد ولی نتوانستم نگم . وقتی فایل های آموزشی شما را نگاه میکنم و نگاهم به صورت وارامش شما می افتد بخدا قسم احساس آرامش را حس میکنم چند باری حتی از شوق به گریه درآمدم . خدا را سپاسگزارم چون تصمیم گرفتم شما را جز ۵نفر از دوستان خودم قرار بدم . با تشکر فراوان

    1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

     خدارو شکر
     موفق و سربلند باشید 🙏🏻

 2. دکتر سحر تقوی
  دکتر سحر تقوی می گوید

  استاد کلاهی بزرگوار متشکرم
  شمافوق العاده اید

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   ممنون از شما دوست بزرگوار و گرامی 🙏🏻

 3. بهروز می گوید

  درود استاد عزیز
  من قبلا تکامل طی کردم ودرامد خوبی داشتم ۱۵ سال هرماه از ماه قبل بهتر بود وتدریجی اما مشکل پیش اومد ودرامد از دستم رفت آیا دوباره که باید شروع کنی بازم باید تکامل طی شود.

  ۰
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   درود بر شما
   اگر در یک کاری یک بار پیش رفتید و مشکل پیش اومده یعنی نسبت به فردی که برای اوین بار میخواد تو اون کار پیش بره جلو تر هستید و تکامل بیشتری رو طی کردید اما این هم به این معنا نیست که قدم های خیلی خیلی بزرگتری رو در ابتدای کار بردارید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.