فایل آموزشی شماره ۲: ذهن انسان قوی‌ترین گیرنده و فرستنده ارتعاش در جهان هستی

در حال بارگزاری ویدئو ...

دانلود فایل ویدئویی شماره ۲: ذهن انسان قوی‌ترین گیرنده و فرستنده ارتعاش در جهان هستی با کیفیت معمولی

دانلود فایل ویدئویی شماره ۲: ذهن انسان قوی‌ترین گیرنده و فرستنده ارتعاش در جهان هستی با کیفیت HD

دانلود فایل صوتی شماره ۲: ذهن انسان قوی‌ترین گیرنده و فرستنده ارتعاش در جهان هستی با پسوند MP3

در این فایل آموزشی درباره‌ی موضوعی بسیار مهم صحبت کردم و آن‌هم این است که ذهن انسان قوی‌ترین گیرنده و فرستنده ارتعاش و انرژی در جهان هستی می‌باشد و در فایل قبل گفتم که همه‌چیز در جهان هستی از انرژی تشکیل‌شده و طبق قانون جذب انرژی‌های مشابه همدیگر را جذب می‌کنند و به این موضوع در ادیان و اشعار اشاره کردم و در علم هم ثابت‌شده است.

از لحاظ علمی ثابت‌شده است که ذهن یک میدان انرژی در اطراف ما می‌باشد که قابلیت اندازه‌گیری هم دارد.

آلبرت انیشتین و توماس ادیسون این دو نابغه‌ی تاریخی به لحاظ علمی ثابت کرده‌اند که ذهن انسان قوی‌ترین گیرنده و فرستنده ارتعاش و انرژی در جهان هستی می‌باشد.

برای درک بهتر این موضوع سؤالی را مطرح می‌کنم.

 • تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که چطور امواج رادیویی از همه‌چیز عبور می‌کنند و ما آن‌ها را می‌شنویم؟
 • گوشی موبایل شما چطور کار می‌کند؟
 • چطور دو نفر به‌وسیله‌ی گوشی موبایل باهم صحبت می‌کنند و صدای همدیگر را می‌شنوند؟
 • تلویزیون شما چطور تصویر رانشان می‌دهد؟

همه‌ی ما این موضوع را همین‌طور که هست قبول کرده‌ایم و از آن استفاده می‌کنیم.

 

امواج توسط دکلی به گیرنده تلویزیون و موبایل ما ارسال می‌شنود و بعد از دریافت ما تصویر را می‌بینیم و یا صدا را می‌شنویم.

 

ذرات امواج رادیویی از ذرات اجسام کوچک‌ترند و برای همین از درون آن‌ها عبور می‌کنند و ما توسط تلویزیون و یا گوشی موبایل به‌عنوان گیرنده آن‌ها را دریافت می‌کنیم و به‌صورت تصویر می‌بینیم و صدا می‌شنویم.

حال می‌خواهم همین مسئله را با ذهن انسان مقایسه کنم. همان‌طور که گفته شد ادیسون و انیشتین به‌طور علمی ثابت کردند که ذهن انسان قوی‌ترین گیرنده و فرستنده ارتعاش و انرژی در جهان است و اگر امواج ذهن انسان متمرکز شوند و سپس ساطع گردند از درون همه‌چیز عبور می‌کنند و روی ماده فیزیکی و ذهن‌های دیگر تأثیر می‌گذارند.

آزمایش‌های علمی بسیاری در این خصوص انجام‌شده است.

به‌طور مثال: ارتعاش یک‌تکه چوب، یک‌تکه فلز و یک گل را اندازه‌گیری کردند و دیدند اجسام مقداری ارتعاش ثابت دارند سپس هر کدام از آن‌ها را با امواج رادیویی و گاما بمباران کردند و مشاهده کردند که ارتعاش این اجسام تغییر کرد اما در ظاهر آن‌ها هیچ تغییری ایجاد نشد.

با توجه به این مسئله که ذهن انسان قابلیت مشابه امواج رادیویی را دارد سپس باری دیگر این اجسام را توسط یک ذهن بمباران ارتعاشی کردند و دیدند که ارتعاشات این اجسام چندین برابر دو حالت قبلی تغییر کرد و به این نتیجه رسیدند که ذهن انسان امواجی به‌مراتب قوی‌تر از امواج رادیویی و گاما دارد و روی ماده فیزیکی و ذهن‌های دیگر اثر می‌گذارد.

حتی فردی به اسم ماساری ایموتو در ژاپن همین آزمایش را روی مولکول‌های آب انجام داد و مشاهده کرد که مولکول‌های آب نسبت به کلمات مثبت و منفی عکس‌العمل نشان می‌دهند. این آزمایش بعد از یک‌میلیون بار انجام شدن به‌صورت علمی تائید شد.

 

همان‌طور که گفتم عملکرد امواج ذهنی مشابه امواج رادیویی می‌باشد اما یکسری تفاوت‌های مهم باهم دارند:

 • امواج رادیویی به‌صورت مستقیم حرکت می‌کنند اما امواج ذهن انسان به تمام جهات حرکت می‌کنند.
 • امواج رادیویی با دور شدن از دکل اصلی ضعیف می‌شوند اما امواج ذهن انسان با هر قدرتی ارسال شوند حتی در آن‌طرف کره زمین با همان قدرت دریافت می‌شوند.
 • امواج رادیویی از یکسری چیزها مثل هسته‌ی کره‌ی زمین عبور نمی‌کنند اما امواج ذهن انسان از همه‌چیز حتی هسته‌ی کره زمین عبور می‌کنند.

در فایلهای بعدی به شما آموزش می‌دهم که چطور امواج ذهنی خود را روی خواسته‌ها و اهدافتان متمرکز کنید و سپس این امواج را ارسال کنید.

تا به امروز به کررات به‌صورت کلیشه‌ای شنیده‌ایم که انسان اشرف مخلوقات است و فقط این موضوع را می‌دانید به یاد داشته باشید قرار است به این مسائل احاطه پیدا کنید تا باورهای بنیادین شما تقویت گردند.

من در اینجا با اثبات توانایی‌ها و قدرت‌های انسان به‌صورت علمی به درک عمیق قدرت‌های انسانی و معنی حقیقی اشرف مخلوقات پرداخته‌ام.

به یاد دارم از زمانی که همین قوانین پایه و علمی را فرا گرفتم و مدت‌ها آن‌ها را تمرین کردم به خواسته‌هایم بسیار راحت و سریع رسیدم زیرا همه‌چیز از انرژی تشکیل‌شده و انرژی‌های مشابه همدیگر را جذب می‌کنند و ذهن ما قوی‌ترین گیرنده و فرستنده همین انرژی‌ها می‌باشد.

توجه داشته باشید که استفاده به ترتیب از این آموزش‌ها بسیار حائز اهمیت است. پیشنهاد می‌کنم برای باورسازی بیشتر و بهتر هر فایل آموزشی را حداقل ۱۰ بار گوش کنید.

امیدوارم با درک این موضوع و قوانین پایه به قدرت‌های نامحدود خود پی ببریم وزندگی‌مان را آن‌طور که می‌خواهیم خلق کنیم.

برای همه شما آرزوی بهترین‌ها را دارم

شاد و پیروز باشید

4 نظرات
 1. حسن یوسف مطور
  حسن یوسف مطور می گوید

  عاللللللللی

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   ممنون از شما دوست بزرگوار و گرامی 🙏🏻

 2. الهام سعادت
  الهام سعادت می گوید

  سلام سایت شما بسیار عالی هستش خوشحالم که با شما و سایتتون اشنا شدم 👌👌

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   خدارو شکر
   انشاالله که موفق و پیروز باشید 🙏🏻

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.