فایل آموزشی شماره ۲۴: تجربه یک دام بزرگ است!

در حال بارگزاری ویدئو ...

دانلود فایل ویدئویی شماره ۲۴: تجربه یک دام بزرگ است! با کیفیت معمولی

دانلود فایل ویدئویی شماره ۲۴: تجربه یک دام بزرگ است! با کیفیت HD

دانلود فایل صوتی شماره ۲۴: تجربه یک دام بزرگ است! با پسوند MP3

هر انسانی با توجه به باورهایش در ارتعاشاتی قرار می گیرد که در آن ارتعاشات فقط یک سری موضوعات مشخص از قبیل: مسائل مالی، ایده ها و اتفاقات، روابط و شرایط زندگی  وجود دارد.

اگر شما باورهای خود را ارتقا دهید و بهتر کنید ارتعاش شما ارتقا پیدا می کند و بهتر می شود و زندگی متفاوتی را تجربه خواهید کرد.

به همین دلیل است که می‌گویم تجربه یک دام بزرگ است. هیچ گاه نمی شود گفت که تجربه دیگران درست است زیرا آنها با توجه به باورهایی که داشته‌اند در ارتعاشاتی مشخص قرار گرفتند و باورهای خودشان به خودشان ثابت شده است.

 به همین دلیل تجربه ی آن افراد برای خودشان است نه برای شما که باور های متفاوتی از ان ها دارید.

هر یک از ما انسان ها برای خود یک دنیای متفاوت داریم که در آن پیش می رویم و در آن دنیا باور های خودمان به ما ثابت می شنود.

به هیچ عنوان در دام تجربه نیفتید زیرا تجربیات انها به ارتعاشاتشان در شرایط خاص خودشان بر می گردد.

امروزه افراد بسیار زیادی را می بینم که وقتی می خواهند کار را شروع کنند به افرادی به اصطلاح باتجربه در آن کار مراجعه می کنند و از آنها مشورت می گیرند.

نمی‌خواهم بگویم مشورت کردن بد است اما مشورت با فردی درست است که باورهای درستی دارد و متخصص در آن کار است.

به طور مثال: خیلی ها می گویند کارخانه داری به درد نمیخورد، حمل و نقل به درد نمیخورد، بازار بورس خطرناک است، بازار طلا در کوتاه مدت به درد نمیخورد و وقتی از آنها سوال می‌کنید دلیل آن چیست؟

می گویند تجربه ی من این را به من ثابت کرده است. می خواهم به شما بگویم که اگر شما فقط یک نفر را در کل جهان پیدا کردید که در یکی از این بازارها موفق شده است تجربه ی ان فرد بسیار اشتباه است زیرا در این صورت به شما ثابت می شود که باورهای این دو متفاوت است و نتایج آن ها هم متفاوت خواهد بود.

اگر شما با باورهای درست و احاطه داشتن به قوانین پایه و شناخت توانایی های خود طبق مفهوم خارپشتی در راهی قدم بگذارید و اطلاعات لازم را در مورد آن کار کسب کنید می توانید بسیار موفق شوید حتی اگر تعداد زیادی از افراد در همان کار شکست خورده باشند و دقیقاً برعکس اگر شما باورهای نادرستی داشته باشید و مطابق با توانایی‌ها و علایق خود پیش نروید و وارد شغل پولسازی شوید در صورتی که افراد بسیار زیادی هم از این شغل پول زیادی در آورده باشند شما خیلی راحت شکست می خورید.

موفقیت یا شکست شما دلیل بر داشتن تجربه و یا نداشتن تجربه شما نیست بلکه دلیل بر افکار و باورهای شماست.

خیلی از افراد فکر می کنند که اگر کسی سن زیادی داشته باشد تجربه زیادی هم دارد این هم بسیار اشتباه است.

فردی می تواند در سن زیاد باورهای اشتباه داشته باشد و متقابلاً فردی می تواند در سن کم باورهای بسیار درست و قدرتمند کننده ای داشته باشد.

توجه داشته باشید که استفاده به ترتیب از این آموزش‌ها بسیار حائز اهمیت است. پیشنهاد می‌کنم برای باور سازی بیشتر و بهتر هر فایل آموزشی را حداقل ۱۰ بار گوش کنید.

برای همه‌ی شما آرزوی بهترین‌ها رادارم

شاد و پیروز باشید

+8

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.