فایل آموزشی شماره ۲۵: نگرش درست خلاف نگرش عموم مردم است!

در حال بارگزاری ویدئو ...

دانلود فایل ویدئویی شماره ۲۵: نگرش درست خلاف نگرش عموم مردم است! با کیفیت معمولی

دانلود فایل ویدئویی شماره ۲۵: نگرش درست خلاف نگرش عموم مردم است! با کیفیت HD

دانلود فایل صوتی شماره ۲۵: نگرش درست خلاف نگرش عموم مردم است! با پسوند MP3

اگر نگرش شما درست باشد واقعیت‌های زندگی از دید عموم مردم به چشم شما نمی‌آید، زیرا عموم مردم درست فکر نمی‌کنند و فقط کمتر از 5 درصد انسان‌ها درست فکر و عمل می‌کنند و 95 درصد دیگر درست فکر و عمل نمی‌کنند.

شاید اکثر شما قانون 80-20 را شنیده باشید. این قانون بیانگر این است که 80 درصد انسان‌ها 20 درصد درآمدها، تفریحات، غذاها و سفرها را تجربه می‌کنند و 20 درصد انسان‌ها 80 درصد درآمدها، تفریح‌ها، غذاها و سفرها را تجربه می‌کنند.

اگر بخواهم دقیق‌تر این موضوع را برای شما شرح دهم به سراغ قانون 95-5 هم می‌رویم و دقیقاً این قانون بیانگر این است که 5 درصد انسان‌ها به دنبال کارآفرینی هستند، رئیس کار خود می‌باشند، با رؤیاهای خود زندگی می‌کنند، برای رسیدن به اهداف خود تلاش می‌کنند و به دنبال آزادی مالی هستند.

اما 95 درصد دیگر به دنبال امنیت مالی و کارمندی هستند، رئیس کار خود نیستند، با ترس‌های خود زندگی می‌کنند و برای رسیدن آن 5 درصد به اهدافشان تلاش می‌کنند.

قوانین دیگری در دنیا وجود دارد که بیانگر این است که عموم مردم خیلی درست فکر نمی‌کنند و پیرو می‌باشند و درصد خیلی کمی هستند که درست فکر می‌کنند و پیشرو هستند.

در قرآن کریم به این صورت آمده است که: بیشترشان نمی‌دانند، بیشترشان ناسپاس‌اند، بیشترشان گناهکارند، بیشترشان ایمان نمی‌آورند، بیشترشان اعتراض می‌کنند، بیشترشان تعقل نمی‌کنند و بیشترشان ناشنوایند و سپس می‌گوید: اما تعداد کمی هستند که ایمان می‌آورند و شاکرند.

قرآن کریم هم نشان می‌دهد که دیدگاه اکثریت دیدگاه درستی نیست.

حضرت علی علیه‌السلام می‌گویند: درراه حق از تنهایی نترس.

همان‌طور که قبلاً گفتم عوامل بسیار زیادی در شکل‌گیری باورهای ما مؤثرند که یکی از این عوامل ضرب‌المثل‌های اشتباهی است که از گذشته در میان ما انسان‌ها رواج پیداکرده است. برای مثال گفته‌اند:

گر خواهی نشوی رسوا، همرنگ جماعت شو

به نظر من این ضرب‌المثل بسیار اشتباه است زیرا همرنگ جماعت بودن و هم مسیر با عموم مردم شدن چه از لحاظ فکری و چه از لحاظ باور و چه از لحاظ عملکرد شما را به مقصد درستی نمی‌رساند و آمارها، شواهد و نتایج گویای این موضوع هستند.

اعتقاد من این است که:

گر خواهی نشوی همرنگ، رسوای جماعت شو

بزرگ‌ترین انسان‌ها در تاریخ با عموم مردم هم مسیر و هم‌نظر نبوده‌اند و این موضوع نشانگر این است که آنجا رسوای جماعت بودند نه همرنگ جماعت.

شما جزء کدام دسته هستید؟

عموم مردم زمانی که اتفاق به‌ظاهر بدی پیش می‌آید از خود واکنش‌های منفی نشان می‌دهند و دیدگاه‌های منفی نسبت به آن اتفاق دارند و فکر می‌کنند که اتفاق به وجود آمده واقعیت زندگی تمام انسان‌ها است و در واقع آن واقعیت زندگی به چشمشان می‌آید.

اما گروه اندکی دیگر از انسان‌ها زمانی که اتفاق به‌ظاهر بدی پیش می‌آید به‌هیچ‌عنوان از خود واکنش‌های منفی نشان نمی‌دهند و تمام تلاش خود را می‌کنند که با دیدگاهی مثبت و سازنده و از راهی مبتکرانه و نوآورانه از آن اتفاق پول و ثروت بسازند و درواقع این افراد واقعیت‌های زندگی از دید عموم مردم به چشمشان نمی‌آید زیرا دیدگاه آنان متفاوت است.

برای مثال: در یکی از جنگ‌های جهانی فردی به نام اوناسیس تمام کشتی‌ها را خرید. زمانی که او این کار را کرد عموم مردم به این نتیجه رسیده بودند که پس از جنگ هیچ‌کدام از این کشتی‌ها به درد نمی‌خورد و ناکارآمد است.

اوناسیس با محاسبه‌ای به این نتیجه رسید که در جنگ افراد کشورهای مختلف با محصولات یکدیگر آشنا شده‌اند و بعد از جنگ تقاضاهایی صورت می‌گیرد که یکی از مهم‌ترین راه‌های حمل‌ونقل این تقاضاها کشتی است.

به همین دلیل تمام کشتی‌ها را خرید و دقیقاً بعد از جنگ هم همین اتفاق افتاد و تقاضاها زیاد شد و اوناسیس ثروتمندترین فرد در زمان خودش شد.

فردی دیگر به نام سویچیرو هوندا در جنگ ژاپن زمانی که بمب‌ها عمل نمی‌کردند و به دید عموم مردم ناکارآمد بودند به این فکر افتاد که چطور از این بمب‌ها ثروت بسازد.

در ابتدا موتورهای آن بمب‌های عمل‌نکرده را روی دوچرخه نصب کرد و ابتدایی‌ترین موتورسیکلت هوندا را اختراع کرد. حال می‌بینیم که قوی‌ترین و سریع‌ترین موتورهای جهان مربوط به برند هوندا می‌باشند.

سویچیرو هوندا واقعیت‌های زندگی از دید مردم در آن زمان به چشمش نیامد و دیدگاه متفاوتی نسبت به موضوعی یکسان در آن جامعه داشت و همین موضوع باعث شد که بسیار ثروتمند شود.

چگونه دیدنتان را عوض کنید

تا چگونه فکر کردنتان عوض شود

چگونه فکر کردنتان را عوض کنید

تا چگونه زیستنتان عوض شود

عموم مردم فکر می‌کنند که کنترلی بر زندگی خویش ندارند و سرنوشت آن‌ها دست خودشان نیست اما هم‌اکنون شما می‌دانید که این بسیار نادرست است، زیرا شما همان‌طور که در این جهان پیش می‌روید زندگی و آینده خودتان را می‌سازید و سرنوشت شما 100 درصد دست خود شماست.

 

توجه داشته باشید که استفاده به ترتیب از این آموزش‌ها بسیار حائز اهمیت است. پیشنهاد می‌کنم برای باور سازی بیشتر و بهتر هر فایل آموزشی را حداقل 10 بار گوش کنید.

برای همه‌ی شما آرزوی بهترین‌ها رادارم

شاد و پیروز باشید

+8
2 نظرات
 1. محمد ربیعی
  محمد ربیعی می گوید

  واقعا شما انسان درستکار و ثروتمندی هستید… امیدوارم هر چه سریعتر سایت آپدیت بشه محصولات بیشتری ببینیم و ویدیو های شما ادامه پیدا کنه♥♥♥

  +2
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   ممنون از شما دوست بزرگوار و گرامی 🙏🏻
   در زمان مشخص شده اموزش های لازم اپدیت خواهند شد و دوره قوانین علم ثروت مدت هاست که کاملا اماده شده اما بنا به دلایلی فعلا بر روی سایت قرار نمیگیرد زیرا هدف این گروه اموزشی فقط فروش اموزش و کسب درامد از این طریق نیست بلکه در ابتدا کمک به تکامل اگاهی تمام انسان ها می باشد
   پیشنهاد میکنیم ابتدا در اموزش های پایه استاد شوید

   +1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.