فایل آموزشی شماره ۲۹: پول و قانون تکامل در جهان هستی

در حال بارگزاری ویدئو ...

دانلود فایل ویدئویی شماره ۲۹: پول و قانون تکامل در جهان هستی با کیفیت معمولی

دانلود فایل ویدئویی شماره ۲۹: پول و قانون تکامل در جهان هستی با کیفیت HD

دانلود فایل صوتی شماره ۲۹: پول و قانون تکامل در جهان هستی با پسوند MP3

چرا اغلب افراد بعد از استفاده از آموزش‌های درست قانون جذب و اصلاح باورهایشان در بیشتر زمینه‌ها ازجمله: روابط، تناسب‌اندام و حس و حال بهتر نسبت به جذب پول و شرایط مالی فوق‌العاده زودتر به نتیجه می‌رسند؟

دلیل ضبط این فایل آموزشی این بود که افراد بسیار زیادی سال‌هاست که از من می‌پرسند چرا زمانی که من روی خودم و باورهایم کار می‌کنم و از قانون استفاده می‌کنم در گام اول همه‌چیز سریع‌تر از مسائل مالی روبه‌راه می‌شود و اکثراً رشد مسائل مالی برایشان جز آخرین موضوع‌هاست که اتفاق می‌افتد.

من در مورد این موضوع می‌توانم راهکارهایی عالی و کارآمد به شما بدهم زیرا خودم هم‌چنین شرایطی را طی کرده‌ام و تکامل آن را گذراندام.

البته باید بگویم یکسری افراد زمانی که از آموزش‌ها استفاده می‌کنند خیلی سریع مسائل مالی‌شان رشد می‌کند که بهتر است بگویم این افراد نسبت به گروه اول تکامل خود را بیشتر طی کرده‌اند.

برای مثال: روابط و تناسب‌اندام و … در حد نسبی خوبی داشته‌اند. حتی بستر کاری مناسب را هم داشته‌اند و همین‌که در یک سری باورهای خود یک تغییر کوچک به وجود آورده‌اند نتایج قابل‌توجهی را گرفته‌اند.

باید بگویم بعد از ۹ سال تجربه و کار کردن در این زمینه افراد بسیار زیادی را هم به این صورت دیده‌ام که سریعاً نتیجه می‌گیرند. حتی گاهی اوقات برایم سؤال پیش می‌آمد که چطور این افراد از خود من هم که به آن‌ها آموزش داده‌ام سریع‌تر در مسائل مالی‌شان رشد کرده‌اند که بعدها به جوابش رسیدم.

به‌طورکلی دو دلیل مهم و اصلی وجود دارد که برای اغلب افراد رشد مسائل مالی نسبت به مسائل دیگر دیرتر اتفاق می‌افتد

 

از همان کودکی در باورهای اکثر ما برای پول مقاومت بیشتری نسبت به مابقی مسائل ایجادشده است. برای مثال اگر شما در کودکی با دوست خود دعوا و قهر می‌کردید به شما می‌گفتند که اتفاقی پیش نیامده دو روز قهر می‌کنید و سپس دوباره باهم دوست می‌شوید. یا اگر به زمین می‌خوردیم و دچار آسیب می‌شدیم به ما می‌گفتند چیزی نشده است بزرگ شوی یادت می‌رود.

اما در مورد پول این صحبت‌ها به اکثریت گفته نشده است و حتی زمانی که بچه‌ها پولی را گم می‌کردند می‌ترسیدند به پدر و مادر خود این موضوع را بگویند یا اینکه اگر پول از دست می‌رفت گفته نمی‌شد که دوباره به‌راحتی به دست می‌آید.

من به‌صورت دقیق این موضوع را ریشه‌یابی کردم تا بتوانم پاسخ درستی به دوستان بدهم. اولین مورد را خدمت شما عرض کردم که مربوط به باورهای دوران کودکی ما می‌شد و باعث شده بود که ما در رشد مسائل مالی کمی دیرتر موفق شویم.

اگر از من بپرسید برای حل این موضوع چه‌کار کنم به شما میگویم باید برای اصلاح باورهای مالی‌تان زمان بیشتری را بگذارید و تمرینات بیشتری را انجام دهید البته اگر می‌خواهید که رشد مسائل مالی‌تان هم مثل سایر مسائلتان سریع اتفاق بیفتد.

 

باید بدانید که برای رشد مسائل مالی هم قانون تکامل وجود دارد. افراد بسیار زیادی وجود دارند که دوست دارند تکامل موضوعی را طی نکرده به آن برسند و یک‌شبه موفق شوند. چنین چیزی به‌هیچ‌عنوان وجود ندارد و قبلاً به شما توضیح داده‌ام که علت این باور چیست.

برای مثال افراد بسیار زیادی را می‌بینم که همچنان دوست دارند در یک مدت‌زمان کوتاه وزن بسیار زیادی را کم کنند و این دقیقاً طی نکردن روند تکاملی این موضوع است. درنتیجه این وزن کم کردن نه‌تنها باعث زیبایی آن‌ها نمی‌شود بلکه باعث شل شدن پوست بدن آن‌ها و زشت شدن آن‌ها می‌گردد.

موفق شدن در مسائل مالی هم به همین‌گونه است اگر شما تکاملتان را طی نکنید آن پول و ثروت را یا هیچ‌وقت به دست نمی‌آورید و یا اگر هم به‌صورت مقطعی و کوتاه‌مدت کمی پول به دست بیاورید آن پول نه‌تنها سبب خیر شما نمی‌شود بلکه سبب شر و زیان شما می‌گردد.

بارها گفته‌ام که هیچ‌گاه عجله نداشته باشید، هیچ‌گاه نخواهید که یک‌شبه به‌جایی برسید. این حرف من به این معنا نیست که تنبل باشید و سر جای خود بنشینید اما می‌خواهم به شما بگویم باورهایتان را درست کنید، قدم‌های اولتان را باایمان بردارید و همچنان ایمان بیاورید که در زمان و مکان مناسب اتفاقات برای شما می‌افتند.

اگر شما مدام عجله داشته باشید ارتعاشاتی از جنس استرس و اضطراب می‌آفریند و طبق قانون استرس و اضطراب مقدار بیشتری از آن را وارد زندگی‌تان می‌کند و درنتیجه یک سال از اقدام کردن شما می‌گذرد و شما همچنان از سال‌های گذشته هم عقب‌تر هستید زیرا عجله داشته‌اید که ثروتمند شوید و نه‌تنها که نشدید بلکه عقب‌تر از جایگاه سال‌های قبل خود هم هستید.

بارها تأکید کرده‌ام که اگر شما باورهایتان را درست کنید، مفهوم خارپشتی خود را پیدا کنید و طبق آن قدم‌هایتان را باایمان به خداوند و هدایت شدن توسط او بردارید رشد و پیشرفت خودبه‌خود اتفاق می‌افتد.

دقت کنید در این جمله کلمه‌ی خودبه‌خود بسیار کلیدی است زیرا زمانی که در مسیر درست قرار می‌گیرید، شما یک‌قدم برمی‌دارید و کائنات برایتان صد قدم برمی‌دارند و آنجاست که تفریح می‌کنید، لذت می‌برید و پول درمی‌آورید.

این صحبتی که من از همان ابتدای کار گفتم و همچنان به آن اعتقاد دارم زیرا زندگی هم‌اکنون من چنین است

 

توجه داشته باشید که استفاده به ترتیب از این آموزش‌ها بسیار حائز اهمیت است. پیشنهاد می‌کنم برای باور سازی بیشتر و بهتر هر فایل آموزشی را حداقل 10 بار گوش کنید

برای همه‌ی شما آرزوی بهترین‌ها رادارم

شاد و پیروز باشید

+2
18 نظرات
 1. مژگان خسروی
  مژگان خسروی می گوید

  سلام.در ابتدا خداوند را شاکر هستم چون در زمان مناسب و به موقع ، خیلی اتفاقی با سایت شما آشنا شدم. بابت مطالب بسیار مفید متشکرم .شما باعث شدید که در افکار و باور هایم تغییرات زیادی بوجود بیاید ،بارها وبارها مطالب را میبینم و میشنوم ولی هر بار برایم تازگی دارد و باذوق و شوق بیشتری توجه میکنم. اگر امکان داردفایلهای بیشتری ارائه بدهید .سپاس

  +2
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام
   خدا رو شکر
   کلیه اموزش های این گروه اموزشی ادامه دار است و از هم اکنون تا ۱ سال اینده فایل های اموزشی طبق زمان بندی تعیین شده اپلود می گردند.
   موفق و سربلند باشید 🙏🏻

   +3
 2. محمد ربیعی
  محمد ربیعی می گوید

  ای جان، بالاخره ویدیو بعدی منتشر شد… باور کنید روزی نشد که من نیام و چک کنم ببینم ویدیو بعدی کی میاد.. ♥♥♥
  آرزوی شادی و سلامتی برای شما و تمام کسانی که به خودشون و زندگیشون اهمیت میدن

  +4
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   همان طور که گفتیم کلیه اموزش ها در زمان مشخص منتشر می شوند
   ممنون از لطف شما دوست بزرگوار و گرامی 🙏🏻

   +1
 3. مژگان خسروی
  مژگان خسروی می گوید

  سلام .امیدوارم شاد و پر انرژی باشید. یک سوال دارم، مثلا درخواستی از خداوند داریم ،آیا کاربرد عبارت، یعنی میشه؟،یا ،ای خدا میشه ؟درست است؟با توجه به آنچه درک کردم نباید تردید داشت و باید یقین داشته باشیم که حتما میشه. آیا برداشتم درست است؟

  +2
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام
   زمانی که از کلماتی مثل: ایا میشه؟ یعنی میشه؟ یعنی لیاقتشو دارم من؟ ای کاش بشه و هر جمله ای که در اون تردید یا باور عدم لیاقت وجود داشته باشه استفاده شه، درست نیست و نتیجه ای نداره چون شما در این حالت یا شک دارید(عدم باورکامل دریافت نعمت) و یا احساس لیاقت داشتن اون نعمت رو در خودتون ندارید
   باید با کار کردن روی خودتون و باورهاتون خودتون رو لایق بدونید و سپس عنوان کنید.

   +1
 4. مژگان خسروی
  مژگان خسروی می گوید

  سلام .و سپاس از پاسخ و توجه شما

  +2
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   خواهش می کنم
   موفق و سربلند باشید 🙏🏻

   +1
 5. ناصر لکزایی
  ناصر لکزایی می گوید

  سلام و عرض ادب به استاد گرامی
  جناب کلاهی یک سوال داشتم من صبح قبل ازاین که برم در مغازه یک دفتربرمیدارم ومینویسم برنامه امروز کاریم طوری که دوست دارم می‌نویسم مثلاصبح چندنفر مشتری واسه اصلاح میان وبعدظهر مثلاچندنفردیگه بعدتامحل کارم هی میگم که امروز روزم عالیه همراه بامشتری های خوب و عالی همینطور که تودفترم نوشتم بهش انرژی هم میدم وباوردارم
  بعدشب که میشه میبینم اصلا یک سوم اون چیزی که میخواستم نشد مشتری نداشتم اصلا یکی دونفر کلا اومدن ایراد کارم کجاست
  ایاهوا سردی تاثیر داره که قطعا نه پس مشکل کارم کجاست چرا نمیتونم روافکارم متمرکز بشم به خاسته هام برسم

  +1
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما
   موضوع اول به باور های شما برمی گرده که مشکل داره که حتما فایل های 3 تا 7 سایت رو چندین بار گوش کنید
   موضوع دوم به هیچ عنوان تعداد مشخص نکنید و بازه زمانی ندید. برای مثال: این تعداد مشتری در فلان روز
   این کاملا اشتباهه و ارتعاش شک و تردید در شما ایجاد میکنه و باعث میشه به خواسته هاتون نرسید
   به زوذی جلسات هدف گذاری حرفه ای میاد رو سایت و حتما استفاده کنید تا این موضوع حل بشه

   +1
 6. ناصر لکزایی
  ناصر لکزایی می گوید

  عرض ادب و احترام به استاد گرامی
  چشم من روفایل سه تا هفت بیشتر وقت میزارم امیدوارم مشکلم حل بشه
  ازوقتی که گذاشتین سپاسگذارم 🙏🙏🙏🙏🙏

  +1
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   خواهش میکنم
   موفق باشید

   +1
 7. محمد از تهران می گوید

  قانون تکامل یعنی اینکه تو کار خودت رو انجام بدهی و حس خوب داشته باشی و مطمئن باشی بهترین نتیجه از آن توست . دیر یا زود بر حسب حجم حس خوبی که داری برات اتفاق می افته

  0
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی
   باور درست+ راه درست+ عملکرد درست+ ایمان به هدایت شدن= طی کردن تکامل با سرعت زیاد و رسیدن به اهداف

   0
 8. بهروز می گوید

  درود استاد گرامی
  آیا دعا و ودرخواست از خدا برای کسی که مریض است ودرخواست شفای او تاثیر دارد. و در مورد این قضیه لطفا توضیح بدید.
  ممنون از همراهیتان

  0
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   درود بر شما
   به طور کلی دعا و نفرین شما به خودتون بر میگرده اما اگر همین موضوع دعا به صورت شعور جمعی انجام بشه تاثیر گذاری بسیار زیادی داره

   +1
 9. بهروز می گوید

  درود
  ممنون از پاسخ شما
  دعا بصورت شعور جمعی متوجه نشدم؟
  روز خوبی داشته باشید

  0
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   اگر حداقل 13 درصد افراد یک جا در مورد یک موضوع خاص باهم همزمان و با تمرکز دعا کنند، انرژی جمعی اونا روی دیگران هم تاثیر گذار هست

   +1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.