فایل آموزشی شماره 31: هدف‌گذاری حرفه‌ای (قسمت اول)

در حال بارگزاری ویدئو ...

دانلود فایل ویدئویی شماره 31: هدف‌گذاری حرفه‌ای (قسمت اول) با کیفیت معمولی

دانلود فایل ویدئویی شماره 31: هدف‌گذاری حرفه‌ای (قسمت اول) با کیفیت HD

دانلود فایل صوتی شماره 31: هدف‌گذاری حرفه‌ای (قسمت اول) با پسوند MP3

در این فایل آموزشی من به‌صورت کاربردی و دقیق نحوه‌ی صحیح هدف‌گذاری حرفه‌ای را به شما آموزش می‌دهم و به شما اطمینان می‌دهم که برای هدف‌گذاری بیشتر از این مواردی که من می‌گویم یا اضافه است یا غلط

تناقض‌هایی بین این آموزش و دیگر آموزش‌های هدف‌گذاری وجود دارد که حتی شما می‌توانید در اکثر کتاب‌های هدف‌گذاری این تناقضات را مشاهده کنید.

اما اینکه چرا در کتاب‌های هدف‌گذاری روش درست هدف‌گذاری عنوان نشده است؟ تنها یک دلیل دارد و آن‌هم این است که ثروتمندان و قدرتمندان در جهان نمی‌خواهند روش درست هدف‌گذاری و رسیدن به خواسته‌ها به دست مردم عادی بیفتد که آن‌ها هم قدرتمند شوند و درواقع مسابقه ایجاد شود برای همین در کتاب‌ها دستورالعمل‌ها را عوض می‌کنند و همین موضوع مانع از رسیدن انسان‌ها به اهدافشان می‌شود.

دقت در دستورالعمل بسیار مهم است زیرا اگر شما فقط یکی از پارامترهای مهم را در هدف‌گذاری رعایت نکنید امکان ندارد به اهدافتان برسید.

دقیقاً مانند این می‌ماند که دستور پخت یک کیک را به شما به‌صورت کامل و دقیق بدهند اما درنهایت درجه دمای فر را به شما ۱۰۰ درجه بیشتر یا کمتر بگویند. اتفاقی که می‌افتد این است که کیک شما یا می‌سوزد یا کلاً درست نمی‌شود. هرچند که شما تمام اجزا را با دقت تمام و کمال باهم مخلوط کرده باشید. دقیقاً در جهان هم همین بازی در رابطه باهدف گذاری راه افتاده است.
پس مطمئن باشید روشی را که من اینجا عنوان می‌کنم با روش‌هایی که تابه‌حال به شما آموزش داده‌اند بسیار متفاوت است.

این آموزش بهترین و کارآمدترین روش هدف‌گذاری بین صدها روش مشابه است که به‌جرئت می‌توانم بگویم 99%روش‌های دیگر نتیجه‌ای نمی‌دهند.روش‌هایی که باید میلیون‌ها تومان هزینه کنید و بعید میدانم که به این شکل ساده، کاربردی و روان آموزش داده شوند.

 قبل از شروع باید به شما بگویم که مهم‌ترین موضوع در شروع هدف‌گذاری داشتن حس بسیار خوب و بهتر شدن مداوم این حس می‌باشد.

درواقع این باید مهم‌ترین هدف زندگی شما باشد زیرا شما درنهایت قرار است هر آنچه به دست می‌آورید باعث ایجاد حس خوب در شما شود. پس باید بدانید که همین اول مهم‌ترین هدف شما باید داشتن حس بسیار عالی باشد.

برای رسیدن به خواسته‌ها ابتدا باید ارتعاش شما بسیار قدرتمند شود و  برای قدرتمند شدن ارتعاش باید خواسته‌های شما واضح‌تر و دقیق‌تر شوند.

واضح‌تر و دقیق‌تر شدن خواسته‌ها باعث می‌شود فرکانس‌ها و ارتعاشات ارسالی شما باقدرت بیشتری ارسال شوند و باید این کار را در زمان‌های زیاد به‌صورت مداوم انجام دهید.

 • روش‌های تعیین هدف: یعنی آگاهی و احاطه به روش صحیح هدف‌گذاری نه هر روشی (منظور روشی که منجر به نتیجه می‌شود)
 • تعیین نقطه‌ی عالی
 • ایجاد اشتیاق و انگیزه بسیار زیاد
 • میزان تلاش جسمی و تلاش ذهنی برای رسیدن به هدف
 • تعهد و اقدام و ایمان به هدایت شدن
 • دقیق و واضح با جزئیات کامل به‌طور مثال: من یک مرسدس بنز کلاس اس مشکی مدل 2019 با تودوزی مشکی و رینگ مشکی اسپرت میخواهم.
 • کلی‌تر به‌طور مثال: من یک مرسدس بنز سواری مدل روز می‌خواهم.
 • به‌صورت داشتن یک حس خوب: یعنی خوشحالی بی‌اندازه و خارج از کنترل به‌طور مثال: من یک خودرو سواری به‌روز می‌خواهم که به من حس لذت و شکر گذاری بدهد.

اگر با مفهوم هدف‌گذاری آشنایی دارید و به کلاس یا سمیناری دراین‌باره رفته‌اید به‌احتمال‌زیاد با واژه اسمارت هدف هم آشنایی دارید.

باید به شما بگویم در اسمارت هدف در قسمتی به هدفمان باید بازه زمانی دقیق بدهیم که این موضوع کاملاً اشتباه است زیرا بازه زمانی در شما  شک و تردید ایجاد می‌کند و مطابق با قانون عواطف و احساسات اگر شما با اهدافتان هم فرکانس نباشید هیچ‌گاه  به آن‌ها نمی‌رسید.

ارتعاش شک و تردید دقیقاً به معنای هم فرکانس نبودن باهدفتان است و طبق قانون شما از هدفتان دورتر و دورتر می‌شوید.

بهترین روش تعیین هدف ترکیب حالت ۲ و ۳ است یعنی به‌صورت کلی و داشتن یک حس خوب

برای مثال: من یک مرسدس بنز سواری مدل روز می‌خواهم که با آن حس فوق‌العاده‌ای داشته باشم.

به این دلیل که ما نمی‌دانیم چه چیزهایی را نمی‌دانیم. برای مثال اگر ما فقط در کشور خودمان یک رستوران خوب یا رستوران‌های خوبی رفته باشیم نمی‌توانیم بگوییم که بهترین رستوران‌های دنیا در کشور من است زیرا ما رستوران‌های تمام دنیا را نرفته‌ایم.

این مثال دقیقاً برای  خرید ماشین هم صدق می‌کند. پس به دلیل اینکه ما نمی‌دانیم که چه چیزهایی را نمی‌دانیم بهتر است که اهدافمان را کلی‌تر و به‌صورت یک حس خوب انتخاب کنیم.

لیستی تهیه کنید و تمام اهدافتان را با این دیدگاه که بینهایت پول‌دارید و هیچ‌رقم پولی برایتان مهم نیست و می‌توانید نامحدود همه‌چیز داشته باشید بنویسید.

دقت کنید که حتماً اهدافتان را مکتوب کنید زیرا نوشتن، کانال‌های نورونی بیشتری در مغز ایجاد می‌کند.

اینجانب ……………………. هم‌اکنون در روز ……………….. تاریخ …………….. ساعت ………………. به خودم که بسیار ارزشمند هستم تعهد می‌دهم که به لطف خداوند رزاق به‌تمامی اهدافم در بهترین زمان ممکن برسم.

امضا:

 

توجه داشته باشید که استفاده به ترتیب از این آموزش‌ها بسیار حائز اهمیت است . پیشنهاد می‌کنم برای باور سازی بیشتر و بهتر هر فایل آموزشی را حداقل 10 بار گوش کنید

برای همه‌ی شما آرزوی بهترین‌ها رادارم

شاد و پیروز باشید

+21
26 نظرات
 1. ناصر لکزایی
  ناصر لکزایی می گوید

  سلام و عرض ادب و احترام به جناب استاد کلاهی
  میخواستم تشکرکنم ازبابت این فایل من هرروز چهار وپنج بارسر میزدم ببینم مطلبی گذاشتین یانه
  امروز خیلی خوشحال شدم اینو دیدم چون مشکلم تو هدفام همین بود هی بازده زمانی میزاشتم نمیشد تو ذوقم میخورد حتی ازتون سوالم کردم که گفتین هدف گذاری حرفه ای میزارین
  ممنون بابت این فایل خیلی بدردم خورد
  امیدوارم همیشه سالم و سرزنده و پایدار باشین
  سپاس 🙏🙏🙏🙏🙏

  +7
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض سلام خدمت شما بزرگوار
   ممنونم از شما و خداروشکر که بدرد خورد
   به فاصله زمانی 15 روز جلسات بعدی هدف گذاری روی سایت قرار میگیره

   +6
 2. ناصر می گوید

  سلام عرض ادب به جناب کلاهی
  میخواستم بپرسم شما کتاب صوتی ای سراغ دارین که بدردم بخوره وتو راستای صحبت های شما باشه اگه هست وصلاح میدونید گوش دادنش بدردم میخوره ممنون دارتون میشم اسم چندتا از اون کتاب های صوتی رو به منم معرفی کنید تا درحال رانندگی واوقات بیکاری در مغازه گوش بدم
  با سپاس فراوان

  +4
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض سلام خدمت شما
   به زودی کتاب هم معرفی میکنم
   پیج اینستاگرام ما رو دنبال کنید تا در زمان معرفی اطلاع پیدا کنید

   +5
 3. ماری می گوید

  با سلام و احترام،از سایت خوب و آموزشاتون مچکر و ممنونم

  +4
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض سلام خدمت شما
   ممنون از شما بزرگوار

   +3
 4. S می گوید

  khoda ghovat
  jalasat badi to sayt khastam bedonam key gharar migire? 🥀

  +3
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام
   نهایتا در دو روز اینده

   +4
 5. سمانه محجوب
  سمانه محجوب می گوید

  سلام خسته نباشید . فایل بعدی کی در سایت قرار میگیره ؟

  +4
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام
   نهایتا در دو روز اینده

   +3
 6. مهدی رشیدی
  مهدی رشیدی می گوید

  من با خواندن یه سری از مطالب کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید که به اهداف زمان میداد و مقدار پول رو معین میکرد احساسم بد میشد لذا دیگه خوندنش رو ادامه ندادم

  چون با فرموده شما هم در تناقض بود(بحث زمان دادن به اهداف و تعیین کردن مبلغی برای روزی خاص و …)

  +2
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   در نسخه ی اصلی این کتاب بحث زمانبندی گفته نشده ولی فقط در نسخه های نشر شده در بازار گفته شده که به خاطر گمراه کردن عموم بوده و دقیقا باعث شده نتیجه ای وجود نداشته باشد
   و در کل موضوع زمان بندی در رسیدن به اهداف به کلی نادرست است که دلیلش هم در فایل عنوان شده است

   +2
 7. مهدی می گوید

  بسیار عالی جناب آقای کلاهی درباره احساس و جذب اگر ممکن هست بیشتر کلیپ بفرستین.
  کلیپهاتون بسیار عالی و تاثیر گذاره

  +2
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی
   خواهش میکنم. درمورد مکانیزم عملکرد قانون جذب در فایل اموزشی شماره 3 و در مورد احساسات در فایل اموزشی شماره 9 توضیحاتی ارائه شده است.

   +3
 8. P.A می گوید

  سلام آقای کلاهی.چیزی که اموزشهای شما رو از خیلیها متمایز کرده به نظر من سادگی و در عین حال جامع بودنشه،شما سخت نمیگیرید ادم حس خوبی بهش دست میده ولی بعضی از اساتید انقدر صحبت میکنن و یه اموزش رو توضیح میدن که ادم حس میکنه فرسنگها با خواسته اش فاصله داره.من سوالی که به ذهنم رسید اینه که هدف گذاری ای که الان توضیح دادین مثال چیزای مادی مثل ماشین بود ولی مثلا برای انتخاب همسر ایده ال هم باید همینطور کلی نوشت؟؟!!!چون ادم ها خصوصیات اخلاقیشون و ویژگیهای دیگشون خیلی فرق داره و مهمتر از چیزای دیگه اس که بخوایم کلی بگیم .

  خیلی ممنون از شما

  +2
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی
   خیلی ممنون از لطف شما
   ما همیشه همه چیز رو ابتدا چندین بار انجام میدیم و زمانی که روی خود من شخصا و دیگر دوستان نتیجه داد سپس به صورت خلاصه و کاملا کاربردی در اختیار مردم قرار میدیم.
   دقیقا در رابطه با به دست اوردن همه چیز در دنیا این فرمول کاربردی هست. پیشنهاد میکنم از فایل اموزشی شماره 30 حتما استفاده کنید.

   +2
 9. محمد از تهران می گوید

  دوستان من تجربه خیلی خوبی در زمینه جذب داشتم . همون طور که اقای کلاهی گفتند راحت ترین راه جذب که خودم تجربه کردم اینه . اول شاد و پرانرژی باشید حتی اگر وضعیت شما این طور نیست وانمود کنید دوم اینکه مدام فایل های اقای کلاهی رو گوش کنید من بعضی از فایل ها رو بیشتر از 100 بار گوش کردم که همان اثر خارپشتی رو برام ایجاد کرد. وقتی در فاز آگاهی قرار می گیرید خیلی سریع پیشرفت می کنید و چقدر تو این فاز قرار گرفتن آسونه

  +2
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی
   ممنون از لطف شما

   +2
 10. محمد از تهران می گوید

  بهترین هدفم رو چطوری انتخاب کنم مثلا بهترین ماشینی که می تونم بخرم چیه ؟ قبلا یک مورد خاص رو تو ذهنم ایجاد می کردم بعضی موقع ها بهش می رسیدم بعضی موقع ها نه. الان یاد گرفتم که حسم خوب باشه فرکانسم بالا باشه . می دونی چی اتفاق می افته؟؟؟ این قدر آپش های بهتر از بهتر جلوم قرار میگیره که تو انتخاب دچار مشکلم خخخخخخخ. استاد کلاهی تشکر

  0
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی
   درود بر شما و بسیار عالی
   خواهش می کنم. موفق باشید

   +1
 11. فاطمه می گوید

  عالی بود تشکر

  +1
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   ممنون از شما

   0
 12. 9153096275
  9153096275 می گوید

  سلام بسیار ممنون از شما

  0
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   خواهش میکنم

   0
 13. معصومه می گوید

  استاد من بار اول هست که صحبت های جامع راجب هدف گذاری هست رو می‌شنوم.من مطابق توضیحات شما عمل میکنم ولی حس ناامیدی منو رها نمیکنه نمیتونم احساس خوب داشته باشم به چیزی

  0
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   درود بر شما
   این مباحث باید خیلی تکرار بشن تا باورهای شما ساخته بشه
   حتما بارها و بارها اموزش های مقدماتی رو گوش کنید

   0

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.