فایل آموزشی شماره 34: هدف‌گذاری حرفه‌ای (قسمت چهارم)

در حال بارگزاری ویدئو ...

دانلود فایل ویدئویی شماره 34: هدف‌گذاری حرفه‌ای (قسمت چهارم) با کیفیت معمولی

دانلود فایل ویدئویی شماره 34: هدف‌گذاری حرفه‌ای (قسمت چهارم) با کیفیت HD

دانلود فایل صوتی شماره 34: هدف‌گذاری حرفه‌ای (قسمت چهارم) با پسوند MP3

میزان تلاش ذهنی و میزان تلاش جسمی برای رسیدن به هدف چقدر است؟

یکی از مهمترین دلایل نرسیدن افراد به اهدافشان همین درصد تلاش ذهنی و تلاش جسمی برای رسیدن به اهدافشان می باشد.

اگر بخواهیم این دو تلاش را در دو کفه ترازو قرار دهیم باید به شما بگویم که 99/9% شما باید تلاش ذهنی و کمتر از  0.1% تلاش جسمی برای رسیدن به اهداف تان داشته باشید.

شاید اکثر شما به خودتان بگویید که تا به امروز به من چنین چیزی گفته نشده و در بهترین حالت گفته شده که میزان درصد در بین این دو تلاش 50% 50% می باشد.

اما من به شما می گویم که چنین چیزی نیست. اگر در کتاب‌ها یا سمینارها به شما چنین چیزی گفته اند بدانید که راه درستی به شما آموزش داده نشده است.

اما دقیقاً منظور از تلاش ذهنی چیست؟

همانطور که قبلاً گفتم همه چیز در این جهان از انرژی تشکیل شده و انرژی شبیه خودش را جذب میکند و گفتم که ذهن ما میدان جاذبه ای است و افکار ما ذرات انرژی هستند که در جهان حرکت می کنند و هم جذب می کنند و هم جذب می شوند. در فایل آموزشی شماره 2 گفتم که ذهن انسان قوی ترین گیرنده و فرستنده ارتعاش و انرژی در جهان هستی می باشد.

منظور از تلاش ذهنی دانستن مفهوم چرایی رسیدن به اهداف و همان مبحث توجه، فکر، باور، هدف، انگیزه و اشتیاق  می باشد.

اما تلاش جسمی به معنی چگونگی رسیدن به اهداف است که کمتر از 0.1% می باشد. به هیچ عنوان شما نباید تمرکزتان را روی چگونگی بگذارید و فقط باید تمام توجه و تمرکز خود را روی چرایی و تلاش ذهنی بگذارید.

اگر شما با باور و عملکرد درست قدم هایتان را بردارید و بیشتر توجتان یعنی 99/9%  آن را روی تلاش ذهنی بگذارید با هر قدم شما جهان صدها قدم برای شما بر می دارد. البته توجه داشته باشید که به هیچ عنوان نباید به چگونگی فکر کنید زیرا گمراه می شوید.

اکثر افراد وقتی کاری را می خواهند شروع کنند به جای آنکه 99/9% توان و توجه و تمرکز خود را روی چرایی و تلاش ذهنی بگذارند ان را روی چگونگی و تلاش جسمی می‌گذارند.

برای مثال می گویند: چطور فلان کار را شروع کنم؟ من که پولی ندارم؟ من که کسی را نمیشناسم؟ من که اطلاعاتی ندارم؟ و از این قبیل سوالات

تمام این سوالات باعث گمراهی می شوند اما اگر دلایل شروع به کارشان را بدانند و بدانند که چرا می خواهند این کار را شروع کنند و چه دلایل محکمی برای شروع آن دارند و باور داشته باشند که همه چیز از انرژی تشکیل شده و انرژی شبیه خودش را جذب می کند و ذهن انها هم قویترین گیرنده و فرستنده ارتعاش و انرژی در جهان است  اتفاقات، شرایط، افراد، اخبار را به موقع دریافت می کند و یا به عبارتی به ازای هر قدمی که برمی دارند جهان صدها قدم برایشان بر می دارد.

تو پای به راه در نه و هیچ مپرس

خود راه بگویدت که چون باید رفت

اگر کمی بیشتر قرآن را بررسی کنید متوجه می‌شوید که در قرآن در اکثر موارد منظور از تلاش، تلاش جسمی نبوده بلکه تلاش ذهنی بوده است. صبر، ایمان و توکل تماما تلاش ذهنی می باشند.

توجه داشته باشید که استفاده به ترتیب از این آموزش‌ها بسیار حائز اهمیت است . پیشنهاد می‌کنم برای باور سازی بیشتر و بهتر هر فایل آموزشی را حداقل 10 بار گوش کنید

برای همه‌ی شما آرزوی بهترین‌ها رادارم

شاد و پیروز باشید

+3
6 نظرات
 1. محمد ربیعی می گوید

  ممنون از شما♥

  +1
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   خواهش میکنم

   +1
 2. مهدی رشیدی
  مهدی رشیدی می گوید

  سلام
  باز هم مثل همیشه بسیار عالی و مختصر و کاربردی مطالب قانون کائنات رو مطرح فرمودید

  +1
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی
   ممنون از لطف شما

   +1
 3. محمد رضا آمیزه
  محمد رضا آمیزه می گوید

  سلام استاد خسته نباشین
  استاد من قبل از این که با سایت شما آشنا بشم این قوانین رو رعایت می کردم اما خودم هم نمی دونستم و درک درستی نسبت بهش نداشتم اما آموزش های شما منو متحول کرد و سرعتم رو تو کم تر از یک ماه ده برابر کرد و هر روز هم بهتر میشه
  واقعا عالی هستین , دوره ی علم و ثروت بورس هم خیلی مفید بود
  امیدوارم یه روزی بتونم این زحمات شما رو جبران کنم.
  اون جمله ای که گفتین شما با این آموزش ها یه نسل رو تغیر می دین برای من اتفاق افتاد.

  0
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی
   خداروشکر و خوشحالم که روزانه کلی از این پیام ها می بینم.
   فرق زیادی بین استفاده از قوانین به صورت ناخوداگاه و اگاهانه وجود داره و تمام افرادی که اگاهانه از قانون استفاده کنن نتایج سریع و فوق العاده ای میگیرن

   +1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.