فایل آموزشی شماره 36: همه ی شغل های دنیا پولساز هستند!

در حال بارگزاری ویدئو ...

دانلود فایل ویدئویی شماره 36: همه ی شغل های دنیا پولساز هستند! با کیفیت معمولی

دانلود فایل ویدئویی شماره 36: همه ی شغل های دنیا پولساز هستند! با کیفیت HD

دانلود فایل صوتی شماره 36: همه ی شغل های دنیا پولساز هستند! با پسوند MP3

 

بعضی از افراد می‌گویند من شغلی ندارم، کاری ندارم و بیکارم و یا شغل من پول‌ساز نیست یا نمی‌دانم چه‌کار کنم؟

 شما تا اینجا قسمت باورها را گوش کردید و آموزش دیدید و متوجه شدید که باورهای درست و باورهای غلط چیست و این جهان به چه صورت کار می‌کند؟ بارها گفتم که جهان باورهای من و شمارا به ما ثابت می‌کند.

بارها گفتم99/9 درصد قانون است و 0/1 درصد تکنیک‌ها

باورهای غلطی در مورد کسب‌وکار وجود دارد که ما فکر می‌کنیم یک سری کارها جواب می‌دهند و پول‌ساز هستند و یک سری کارها این‌طور نیستند و دقیقاً هم همین باور ما به ما ثابت می‌شود. 

ریشه باورهای غلط اکثر افراد به کودکی‌شان برمی‌گردد. مثلاً اگر پدر و مادرها می‌گفتند اگر می‌خواهید در آینده یک شغل پول‌ساز داشته باشید یا باید پزشک شوید یا مهندس 

و این باور در ذهن اغلب ما شکل‌گرفته است که من باید حتماً درس بخوانم که یا پزشک شوم و یا مهندس و اگر نشوم نمی‌توانم پول دربیاورم. 

باید باورهایمان را عوض کنیم و بگوییم در جهانی که ما زندگی می‌کنیم بی‌نهایت فراوانی وجود دارد و برای هر نوع عرضه‌ای، تقاضایی است.

درصورتی‌که به کاری علاقه داشته باشید و عاشق آن‌هم باشید و حس و حالتان هم در آن کار خوب باشد و باورهایتان را نسبت به آن کار درست کنید می‌توانید بسیار موفق شوید. البته باید الگوهای درستی در رابطه با کسب‌وکارتان هم پیدا کنید. 

چون در جهان بی‌نهایت فراوانی وجود دارد و نکته مهم این است که اگر شغلی دارید که عاشقش هستید باید باورهایتان را در رابطه با آن شغل درست کنید و سپس پیش بروید. 

یادتان باشد اگر بیکار بمانید اعتمادبه‌نفستان پایین می‌آید و بارها گفتم باوری که عمل در آن نباشد درست نیست و اگر فکر می‌کنید که باور دارید و عمل نمی‌کنید یعنی درواقع ایمان و باور ندارید.

نباید یک‌بعدی در مورد باورها پیش بروید یعنی درحالی‌که تمرکز می‌کنید و در حال تکاپو هستید و کاری را انجام می‌دهید باید روی باورهایتان هم کارکنید و متناسب و هم‌زمان شرایط را جلو ببرید. 

باید با تضادها روبرو شوید و در این صورت است که می‌فهمید چه خواسته‌ای دارید و آنگاه به سمت خواسته‌هایتان پیش می‌روید.

باید کارهای مختلف را در پروسه‌های زمانی انجام دهید تا بفهمید چه می‌خواهید و هیچ‌گاه با وسواس تصمیم نگیرید زیرا شناخت هم باعث ایجاد علاقه می‌شود. 

از طریق تضادها خواسته‌های شما شناسایی می‌شوند. شما باید باورهایتان را درست کنید و عمل‌گرا باشید و حتماً باید کار شما در جهان ارزشی را ایجاد کند.

اگر می‌خواهید پیشرفت کنید باید کار شما  ارزشی را در جهان ایجاد کند. بعضی‌ها فکر می‌کنند که پول از آسمان می‌افتد و طبق قانون جذب باید منتظر بنشینم و روی فکرم کارکنم تا اتفاقات خوب بیفتند. ولی درواقع این‌طور نیست و این‌گونه طرز فکر باید کنار گذاشته شود. 

مبحث ابتدایی قانون جذب به این معنا است که شخصیت هم‌اکنون شما باید شبیه زمانی شود که می‌خواهید به اهدافتان برسید.

این‌که چطور صحبت می‌کنید، چطور کتاب می‌خوانید، تعاملات اجتماعی شما به چه صورت می‌باشد و طبق قانون جذب شما باید هم‌اکنون شخصیتی شوید که آن شخصیت را می‌خواهید در آینده داشته باشید.

در جهان یک چرخه وجود دارد که هر موجودی بلااستثنا در این جهان به‌گونه‌ای در حال خدمت کردن است. هیچ‌گاه ما نمی‌توانیم برای جهان بی‌مصرف باشیم و ارزشی ایجاد نکنیم و انتظار موفقیت‌های بزرگ را داشته باشیم.

طبق قانون تکامل دنبال افکار خیلی بزرگ نباشید زیرا شما باید  قانون تکامل را طی کنید.

در ابتدا کاری را شروع کنید و بیکار نمانید که اعتمادبه‌نفستان پایین می‌آید و آرام‌آرام روی عزت‌نفستان هم تأثیر می‌گذارد.

همان‌طور که در فایل آموزشی شماره ۲۶ در مورد قدرت سؤال کردن صحبت کردم، شما هم سعی کنید سؤالات درستی را از خودتان بپرسید. برای مثال: من چه محصولی را می‌توانم تولید کنم؟ چه خدماتی را می‌توانم باکیفیت بهتر ارائه دهم و ثروتمند شوم؟

 این سؤال معجزه‌آسای زندگی من بوده و همچنان هم خواهد بود: من چطور می‌توانم تفریح کنم، لذت ببرم  و پول به دست بیاوریم؟

 خیلی‌ها‌ این موضوع را قبول ندارند که  هم می‌شود تفریح کرد، لذت برد و پول زیادی هم به دست آورد. زیرا از زمان کودکی به آن‌ها گفته‌شده یا پول یا تفریح و این موضوع به‌صورت باوری غلط در ذهنشان ایجادشده است.

دقیقاً شما می‌توانید شغلی داشته باشید که هم تفریح کنید، لذت ببرید و پول هم دربیاورید.  هم‌اکنون در دنیا افراد زیادی هستند که این کار را انجام می‌دهند و اگر شما هم باور کنید این اتفاق را تجربه می‌کنید. 

اما بهترین روش باور این مسئله چیست؟

شما باید سراغ الگوهایی بروید که چنین شغل‌هایی دارند و اگر باور کنید و به سراغش بروید و  چندین الگو را پیدا کنید در این صورت ذهن  شما این موضوع را باور می‌کند و طبق قانون جذب افکار، اخبار، ایده‌ها، شرایط و اتفاقاتی وارد زندگی شما می‌شوند و شما هم به محیط ارتعاشی آن کار هدایت می‌شوید.

 

اقدام عملی بسیار مهم است. من می‌خواهم قوانین اصلی یا پایه را به شیوه‌های مختلف عنوان کنم تا برایتان باورپذیرتر شوند.

اگر شما باور کنید که در این جهان بی‌نهایت شغل، پول و فراوانی وجود دارد سپس اقدام عملی داشته باشید نتایج فوق‌العاده‌ای می‌گیرید. اگر می‌خواهید بدانید چقدر پول می‌آورید باید ببینید چه قدر ارزش در جهان ایجاد می‌کنید.

 

.

 

 

 

+10

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.