فایل آموزشی شماره ۵: مهم‌ترین باورهای غلط در کسب ثروت (قسمت اول)

در حال بارگزاری ویدئو ...

دانلود فایل ویدئویی شماره ۵: مهم‌ترین باورهای غلط در کسب ثروت (قسمت اول) با کیفیت معمولی

دانلود فایل ویدئویی شماره ۵: مهم‌ترین باورهای غلط در کسب ثروت (قسمت اول) با کیفیت HD

دانلود فایل صوتی شماره ۵: مهم‌ترین باورهای غلط در کسب ثروت (قسمت اول) با پسوند MP3

ازآنجایی‌که باورهای ما نقش بسزایی در رقم زدن سرنوشت و آینده‌ی زندگی ما دارند باید به‌صورت مداوم روی آن‌ها کار کنیم. در این فایل آموزشی درباره‌ی یکی از باورهای غلطی که می‌تواند دست ما را از موفقیت و ثروت کوتاه کند صحبت کرده‌ام.

به یاد دارم زمانی که خودم برای اولین بار شروع به اصلاح این باور غلط در ضمیر ناخودآگاهم کردم نتایج فوق‌العاده‌ای در زندگی‌ام به دست آوردم و هم‌اکنون که در حال نوشتن این متن هستم شاهد اتفاقات فوق‌العاده‌ای در زندگی خودم می‌باشم و حال می‌خواهم آن را با شما عزیزان به اشتراک بگذارم.

اگر این باور غلط و مخرب در ضمیر ناخودآگاه شما ریشه کرده باشد شما به‌صورت ناخودآگاه به دنبال یک عامل بیرونی برای موفق شدن هستید و ازآنجایی‌که همه‌چیز درونی می‌باشد شما یا اصلاً موفق نمی‌شوید و یا به‌گونه‌ای سخت و طاقت‌فرسا پیشرفت کمی خواهید داشت.

قبل از استفاده از این فایل آموزشی خیلی‌ها گمان می‌کنند که برای رشد و موفقیت وابسته به عوامل بیرونی نیستند درصورتی‌که از درون ضمیر ناخودآگاه خود بی‌خبر بوده‌اند.

نکته‌ی مهم این است که ما نمی‌دانیم چه چیزهایی را نمی‌دانیم و این باور غلط یکی از همان ندانسته‌هایمان است.

برای مثال: ارث، شانس، سن، تحصیلات، جامعه، دولت، شهر، کشور، خانواده، پارتی، ارتباطات، سرمایه اولیه و …

ارث: همان‌طور که در فایل‌های قبلی توضیح دادم باوری برای شخص شما مفید و درست است که شخص شما را قدرتمندتر کند نه ضعیف‌تر.

برای مثال اگر شما عامل بیرونی مثل ارث را ندارید نباید باور کنید که برخی ثروتمندان از طریق ارث به ثروت رسیده‌اند زیرا در این صورت شما آن را ندارید و هیچ‌گاه ثروتمند نمی‌شوید و این باور برای شما یک باور تضعیف‌کننده است و باور قدرتمند کننده برای شما این است که: ۱۰۰% ثروتمندان میلیونرهای خودساخته هستند.

توجه داشته باشید شما حتی نباید بگویید یک نفر از طریق ارث ثروتمند شده زیرا اگر بگویید و باور کنید فقط همان نفرات را می‌بینید و ایده و شرایطی که شما را ثروتمند کند برای شمایی که ارث ندارید پیش نمی‌آید.

لازم به ذکر است که حدود ۸۷% ثروتمندان دنیا میلیونرهای خودساخته‌ای هستند که از دل فقر به ثروت‌های کلان رسیده‌اند.

شانس: در این جهان هیچ پدیده‌ای شانسی و اتفاقی نیست و همه‌چیز طبق قانون و قائده پیش می‌رود. اگر اتفاقی خاص و ناگهانی از دید عموم باعث موفقیت فردی شده، دلیلش استفاده‌ی درست آن فرد به‌صورت آگاهانه و یا ناخودآگاه از قوانین بوده است.

در واقع شانس یک فرکانس و ارتعاش است که اتفاقات فوق‌العاده در آن فرکانس بسیار راحت و سریع پیش می‌آیند. انسان‌های خوش‌شانس یکسری ویژگی‌های مشترک دارند که عبارت‌اند از:

آرامش، خونسردی و شاد بودن. شما هم اگر این ویژگی‌ها و احساسات را داشته باشید، پدیده شانس که یک ارتعاش است را تجربه می‌کنید. ثروتمند شدن علم دارد و این علم قوانینی یکسان و تغییرناپذیر.

اگر باورهای شما درست باشد و شما راهی درست را انتخاب کنید قطعاً موفق می‌شوید. اگر شما در ارتعاش درستی باشید ایده‌هایی به ذهن شما می‌آیند که شما را بینهایت ثروتمند می‌کنند.

آلبرت انیشتین: با دیدگاهی که من نسبت به خداوند دارم معتقد نیستم که خداوند تاس می‌اندازد تا جهان را پیش ببرد. همه‌چیز در جهان طبق قوانین تغییرناپذیر الهی پیش می‌رود.

قران کریم (سوره فاطر آیه ۴۳)

(فَلَنْ تَجِدَ لِسُنَّتِ اللَّهِ تَبْدِیلًا)

در طریق خدا هیچ تبدیلی نخواهی یافت و در سنت او هیچ تغییری نمی‌یابی

 

تا نگردی آشنا زاین پرده رمزی نشنوی گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش

(حافظ)

سن: این هم یک عامل بیرونی است. ثروتمندان بسیاری در سنین بالای ۷۰ سال همانند سرهنگ ساندرس مؤسس کی اف سی موفق شده‌اند و افراد بسیاری در سنین زیر ۲۵ سال همانند مارک زاکر برگ مؤسس فیس‌بوک موفق شده‌اند.

تحصیلات: من نمی‌گویم تحصیلات بد است و یا به درد نمی‌خورد، اتفاقاً بسیار خوب است اما دلیل اصلی ثروتمند شدن نیست.

افراد بزرگی همچون: مایکل دل، ریچارد برانسون، استیون اسپیلبرگ، اندروکارنگی، انیشتین، هنری فورد، ادیسون و هزاران ثروتمند خودساخته‌ی دیگر در جهان تحصیلات دانشگاهی بالایی نداشته‌اند اما جزء موفق‌ترین و سرشناس‌ترین انسان‌های تاریخ بشر بوده‌اند.

اگر شما فردی هستید که تحصیلات بالایی ندارید فکر نکنید که دیگر نمی‌توانید ثروتمند شوید.

شهر، کشور، دولت: اگر باورهای شما درست باشند در هر نقطه‌ای از کره‌ی زمین می‌توانید با همان امکانات و شرایطی که دارید بسیار ثروتمند شوید و همچنین با باورهای نادرست در هر کجا که باشید ناکام خواهید ماند.

به یاد داشته باشید اسمان خدا در همه‌جا یکرنگ است. شهر، کشور و دولت همه عوامل بیرونی هستند.

خانواده: به‌هیچ‌عنوان خانواده خود را برای ثروتمند نشدنتان بهانه نکنید. ثروتمندترین افراد جهان در خانواده‌های بسیار ضعیفی متولدشده‌اند و دقیقاً مهم‌ترین دلیل آن‌ها برای ثروتمند شدنشان همان خانواده‌شان بوده است.

انسان‌های بزرگ‌زاده نمی‌شوند بلکه ساخته می‌شوند

هیچ‌گاه دریای آرام ناخدای قهرمان نمی‌سازد

ارتباطات: این هم یک عامل بیرونی برای ثروتمند شدن محسوب می‌شود. به یاد دارم زمانی در حال مطالعه‌ی بهترین شرکت‌های جهان مثل گوگل، اپل، کوکاکولا و … بودم و متوجه شدم هیچ‌کدام از این شرکت‌ها از طریق رانت اطلاعاتی و پارتی به این جایگاه نرسیده‌اند.

اینکه ارتباطات تنها راه ثروتمند شدن است یک باور بسیار غلط و شرک‌آلود در ناخودآگاه شما به وجود می‌آورد.

سرمایه اولیه: خیلی‌ها فکر می‌کنند چون سرمایه اولیه ندارند نمی‌توانند ثروتمند شوند. یادتان باشد چه فکر کنید می‌توانید و چه فکر کنید نمی‌توانید در هر دو صورت حق با شماست.

اگر شما این باور را داشته باشید ایده‌هایی که شما را بدون سرمایه اولیه ثروتمند می‌کنند به ذهنتان خطور نمی‌کنند.

همین چیزی که هم‌اکنون هستید با همین امکاناتی که دارید درصورتی‌که باورهایتان را تغییر دهید می‌توانید بسیار موفق و ثروتمند شوید. باورهای درست ایده‌ها، اتفاقات، آدم‌ها و شرایط مناسب را برای شما مهیا می‌سازند.

توجه داشته باشید که استفاده به ترتیب از این آموزش‌ها بسیار حائز اهمیت است. پیشنهاد می‌کنم برای باورسازی بیشتر و بهتر هر فایل آموزشی را حداقل ۱۰ بار گوش کنید.

برای همه شما آرزوی بهترین‌ها را دارم

شاد و پیروز باشید.

18 نظرات
 1. هادی کاشانی
  هادی کاشانی می گوید

  عالی بود استفاده کردیم 🙏🏻

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   موفق باشید 🙏🏻

 2. محمد ربیعی
  محمد ربیعی می گوید

  این ویدیو زندگی من رو تغییر داد

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   خدارو شکر
   موفق و سربلند باشید 🙏🏻

 3. ماری می گوید

  خسته نباشین،سایتتون عالیه،جزء ۱۰ تا سایت برتر ایرانه،از آموزشای عالیتون خیلی خیلی ممنون و سپاسگزارم

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   سلام
   ممنون از شما دوست عزیز

 4. سارا بهمنش می گوید

  سلام خدمت استاد عزیزم با تمام وجودم از شما تشکر می کنم. با دیدن این فایل آموزشی حس قدرت بیشتری گرفتم و احساس کردم اعتماد به نفس بیشتری دارم و طبق گفته ی شما به این باور رسیدم که هرآنچه برای شروع می خواهم هم اکنون در دست دارم.

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما دوست عزیز
   خدا را شکر و ممنونم از شما

 5. اکرم می گوید

  بسیار ممنون از توضیحات کامل و بسیار عالی تون

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   خواهش می کنم و موفق باشید

 6. محمد قلی زاده می گوید

  عرض سلام و ادب خدمت شما. چطور باور موثر نبودن عوامل بیرونی در کسب ثروت را درضمیر ناخودآگاهمان گسترش دهیم؟

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی راه های بسیار زیادی وجود دارد ولی مهمترین راه می تواند پیدا کردن الگو هایی باشد که از صفر به صورت خود ساخته موفق شده اند و همچنین استفاده از عبارات تاکیدی و تکرار این جمله که من با همین جایگاهم و همین امکاناتی که دارم می توانم بسیار موفق و ثروتمند شوم.

 7. محمدرضا صفری می گوید

  سلام استاد. در چه صورتی میتونیم ضمیر ناخودآگاهمون رو اصولی به سمت پیشرفت تغییر بدیم؟

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی با پیدا کردن الگوی اموزشی درست و دقیقی که راهنمای گام به گام شما باشد و تکرار و تمرین مداوم آموزش ها ضمیر ناخودآگاه شما آرام آرام باورهای درست را در درون خود ثبت میکند و ارتعاش شما آرام آرام تغییر می کند.

 8. آرمان می گوید

  سلام استاد کلاهی چطور میتوانیم ارتعاشات مثبتی را داشته باشیم تا در مسیر درست گام برداریم؟

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی بارها به این موضوع در کامنت های قبلی و آموزش‌ها اشاره شده است. با توجه کردن به خواسته ها و سپاسگزاری از داشته ها و همچنین داشتن هدف مشخص ارتعاشات شما آرام آرام در طیف مثبت قرار می گیرند.

 9. بهروز می گوید

  درود استاد گرامی ممنون از مطالب خوبتون
  اگه تو شرایطی باشه افکار درست کردی باورها رو درست کردی قدم اول برمیداری اما باز نمیشه. شرایط من جایی هستم که واقعا هیچی نیست. نمیخواستم بگم تو شرایط پناهندگی واقعا هیچی.

  ۰
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   درود بر شما عزیز دل
   امکان نداره تاکید میکنم امکان نداره شما روی باور و احساستون کار کنید و تغییر فرکانس بدید و اتفاقات و شرایط تغییر نکنه گفتم امکان نداره
   اگر هم کار کردید و شرایط تغییر خاصی نکرده یعنی اینکه درست و به اندازه کار نکردید
   همین که باور کردین تو شرایط خاصی هستین که هیچی نیست اینم اشتباه چون تو همون شرایط و حتی شرایط خیلی بدتر همه چیز عوض میشه
   واسه قوانین جهان هستی هیچ تفاوتی وجود نداره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.