فایل آموزشی شماره ۷: مهم‌ترین باورهای غلط در کسب ثروت (قسمت سوم)

در حال بارگزاری ویدئو ...

دانلود فایل ویدئویی شماره ۷: مهم‌ترین باورهای غلط در کسب ثروت (قسمت سوم) با کیفیت معمولی

دانلود فایل ویدئویی شماره ۷: مهم‌ترین باورهای غلط در کسب ثروت (قسمت سوم) با کیفیت HD

دانلود فایل صوتی شماره ۷: مهم‌ترین باورهای غلط در کسب ثروت (قسمت سوم) با پسوند MP3

اگر از من بپرسند مهم‌ترین باور غلطی که مانع از جذب ثروت و نعمت به زندگی انسان‌ها می‌شود و عموم مردم این باور غلط را دارند چیست؟ در پاسخ میگویم باور غلط کمبود در جهان هستی.

نشانه‌های وجود این باور غلط در ضمیر ناخودآگاه شما این است که شما فکر می‌کنید همه‌چیز در جهان مانند: نعمت، ثروت، موقعیت، همسر ایده آل، دوست خوب کم و یا محدود است و طبق قانون همین باور کمبود به شکل‌های مختلف در زندگی‌تان به شما ثابت می‌شود.

حال می‌خواهیم این باور غلط را با باور قدرتمند فراوانی جایگزین کنیم باوری که اگر شما به‌درستی آن را تمرین و تکرار کنید جریان عظیمی از نعمت و ثروت و فراوانی را وارد زندگی خود می‌کنید.

جهانی که ما در آن زندگی می‌کنیم بینهایت ثروتمند است و سرشار از فراوانی‌ها می‌باشد.

اگر شما به نشانه‌های فراوانی در اطراف خود دقت کنید باورهای غلط شما آرام تغییر می‌کنند.

برای مثال در گذشته تنوع غذاها در سفره‌های پدربزرگان ما نسبت به هم‌اکنون بسیار کمتر بوده، در گذشته افراد زیادی ماشین و یا امکاناتی که ما هم‌اکنون داریم را نداشتند.

ما امروزه هر چه جلوتر می‌رویم شاهد این هستیم که تنوع و فراوانی در همه‌چیز بیشتر و بیشتر می‌شود اما نکته‌ی مهم این است که این فراوانی جهان فقط و فقط برای آن دسته از افرادی اتفاق می‌افتد که باور به فراوانی دارند و در ارتعاش آن هستند.

 

برای مثال اگر شما به‌آسانی پول در نمی‌آورید و یا به‌سختی پول درمی‌آورید اما پولتان به‌راحتی خرج می‌شود، یا اکثر سرمایه‌گذاری‌های شما منجر به ضرر می‌شود و یا در بهترین حالت سودی نمی‌کنید، یا فردی هستید که در منزل یا محل کارتان انباری دارید و معتقدید: هر آنچه خار آید روزی به کار آید، یا اگر پولی خرج می‌کنید حس بدی پیدا می‌کنید، یا در کل وابستگی به پول یا چیز خاصی دارید، ریشه‌ی باور غلط کمبود در ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد و تا مادامی‌که این باور را داشته باشید جهان هستی کمبود را به شما ثابت می‌کند.

 • بخشش منظم بخشی از درآمدتان (ترجیحاً ۱۰%) اگر می‌خواهید چیزی ارزشمند به دست آوردید باید از آن چیزی که برایتان ارزشمند است ببخشید؛ اما نه با این دیدگاه که با این کار به دیگران کمک می‌کنید. شما با بخشش به دیگران فقط و فقط به خودتان کمک می‌کنید و در ارتعاش فراوانی قرار می‌گیرید.
 • به‌هیچ‌عنوان در منزل و یا محل کارتان انباری نداشته باشید و وسایلی که مدت‌هاست از آن‌ها استفاده نکرده‌اید را نگهداری نکنید. این کار در جاری بودن شما کمک بزرگی می‌کند.
 • ازاین‌پس بعد از انجام کلیه مخارجتان مخصوصاً مخارج ضروری‌تان، تصور کنید ۱۰ برابر مبلغی را که خرج کرده‌اید همان لحظه به‌حساب شما واریز میشود.

اگر فراوانی نعمت و ثروت را باور کنید جهان هستی افراد، اخبار و افکاری را به سمت شما هدایت می‌کند تا این باورتان به‌گونه‌ای عالی و معجزه‌آسا به شما ثابت شود.

توجه داشته باشید که استفاده به ترتیب از این آموزش‌ها بسیار حائز اهمیت است. پیشنهاد می‌کنم برای باور سازی بیشتر و بهتر هر فایل آموزشی را حداقل ۱۰ بار گوش کنید.

برای همه شما آرزوی بهترین‌ها را دارم.

شاد و پیروز باشید

16 نظرات
 1. مهدی رشیدی
  مهدی رشیدی می گوید

  سلام
  با توجه به اینکه به یه سری اموزش های خاص مربوط به تاریخ کهن در باب ثروت دست پیدا کردید میشه بعد از فایل های هدفگذاری برامون بزارید.
  با سپاس

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما
   کلیه اموزش های ما در زمان مشخص و طبق برنامه تعیین شده در سایت منتشر می شوند
   ممنون از لطف شما دوست بزرگوار و گرامی 🙏🏻

 2. mohammadreza می گوید

  سلام خدمت شما استاد گرامی سوالی از شما داشتم و اونم اینه که اساس کار کائنات و خداوند بر چه اساسی استوار است؟

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   ج) عرض ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی
   اساس کار کائنات و همچنین خداوند بر اساس نظم و قوانین تغییر ناپذیر الهی می باشد که درباره ی این موضوع در فایل های آموزشی بعد توضیحات بیشتری خواهم داد.

 3. محمد جواد می گوید

  سلام بخشش به معنای درست چگونه معنی می شود؟ میشه لطف کنید بیشتر در موردش توضیح بدید؟

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی
   درباره این موضوع به صورت کامل در همین فایل آموزشی توضیح دادم اما به صورت خلاصه بخشش درست بخششی است که در آن منت یا به اصطلاح گرو کشی وجود نداشته باشد و شما بدانید که به هیچ کس جز خودتان با بخشیدن دارایی یا اموال ارزشمندتان کمک نخواهد کرد و این بخشش فقط و فقط شما را در ارتعاش فراوانی قرار می دهد.

 4. sima می گوید

  سلام عرض می کنم خدمت شما و ممنونم بابت آموزش های خوبتون. سوالی دارم از شما و اونم این هست که برای اینکه در فرکانس فراوانی قرار بگیریم باید چه کارهایی انجام دهیم؟

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی
   در مورد این مسئله در همین فایل آموزشی صحبت کردم و گفتم که سه تکنیک برای قرار گرفتن در ارتعاش فراوانی بعد از اصلاح باورهای تان وجود دارد و آن هم بخشش بخشی از مال تان که ترجیحاً اگر ۱۰ درصد باشد بهتر است، نداشتن انباری و محیطی که در آن اجناسی که به کار نمی آیند یا قدیمی شدن نگهداری کنید و همان تکنیک کارت کشیدن که در فایل آموزشی به آن اشاره شد.

 5. ایمان می گوید

  در جهان بیش از نیاز من ثروت، نعمت، موقعیت و فرصت ها وجود دارند و من هر چه در زندگی ام جلوتر میروم ثروت ها، نعمت ها، موقعیت ها و فرصت ها بیشتر و بیشتر می شوند. بعد از جایگزین کردن باور کمبود با باور فراوانی تاثیر گذار ترین جمله زندگی من این جمله است و بی نهایت از شما سپاسگزارم.

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   از ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی
   بسیار عالی و خوشحالم از این بابت. جالب است بدانید که این جمله یکی از تاثیر گذار ترین جملات در زندگی من هم در کسب فراوانی بوده است.

 6. Reza Salari می گوید

  سلام استاد وقتتون بخیر با توجه به صحبت ها و آموزشهای ارزشمندتون متوجه شدم که این باورکمبود در ذهن من از کودکی شکل گرفته که آن هم ناشی از رفتارهای خانوادگی و شرایط زندگی ام بوده است و هم اکنون که می‌خواهم آن‌ها را تغییر دهم با مشکلات زیادی روبرو می شوم. میخواستم از شما به عنوان یک فرد صاحب نظرکه شاید در چنین شرایط مشابهی قرار گرفته است و می‌تواند بهتر مرا درک کند راهنمایی دقیق تر و گام‌به‌گام تری را بگیرم. خیلی متشکرم از شما

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی
   دقیقا من هم سال ها در چنین شرایط مشابهی قرار داشتم و قطعاً می توانم شما را بهتر درک کنم. کاری که شما باید انجام دهید این است که در ابتدا جملات و عبارات تاکیدی مربوط به باور فراوانی را مدام با خود تکرار کنید و همچنین در مکان‌هایی حاضر شوید که نماد فراوانی را در آن مکان ها ببینید. برای مثال: مدام به رستوران های شلوغ بروید یا به خیابانهای بالای شهر بروید و ببینید که در عرض چند دقیقه چند ماشین چند میلیاردی از آنجا عبور می کند یا برای مثال: در گوگل یکسری مکان های تفریحی و ساحلی را جستجو کنید و قایق های چند میلیون دلاری را ببینید که چه تعدادی در آنجا وجود دارد. در واقع تمام این ها نماد فراوانی در جهان می باشد که ما با تکرار و دیدن می توانیم آنها را در ضمیر ناخودآگاه خود ثبت کنیم و باورهای ما تغییر کند و اتفاقات جدیدی را برای زندگی خود رقم بزنیم.

 7. javad می گوید

  سلام خدمت استاد عزیز و بزرگوارم خیلی ممنونم از این فایل آموزشی فوق العاده و ارزشمند شما و خواستم به عنوان شاگرد کوچیک و عضو کوچیک خانواده شما عرض کنم که از زمانی که این باور غلط را در ذهن خود با باور فراوانی جایگزین کردم اتفاقات خارق العاده ای در زندگی‌ام از جمله مسائل مالی و روابط پیش آمده و خواستم که با تمام وجود از شما و تیم آموزشی قدرتمند شما تشکر کنم.

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی
   خداروشکر بسیار خوشحالم که در طول روز کامنت ها و ایمیل های زیادی در خصوص این مسائل از شما دوستان عزیز دارم. یادتان باشد هرچه بوده لطف خداوند و تلاش های خودتان بوده است.

 8. رسول ایزدپناه می گوید

  استاد من سالها در زندگیم سرمایه گذاری هایم منجر به شکست می شد و همچنین اگر کاری را با کسی شروع میکردم بشدت به مشکل برمی‌خوردم و ورشکست میکردم و بعد از استفاده از این فایل آموزشی متوجه شدم که مشکل از کجاست و آرام آرام با حل کردن این مسئله و زمان گذاشتن روی باورهایم به خصوص باور فراوانی شرایط جدید و معجزه آسایی در زندگیم به وجود آمده که دقیقا تمامی این صحبت ها را به من ثابت کرد.

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی
   خدا را شکر و بسیار عالی فقط یادتان باشد به صورت مداوم و مرتب روی این باور با تکرار و تمرین کار کنید تا نتایج شما به صورت عملی و دقیق تر ظاهر شوند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.