فایل آموزشی شماره ۷: مهم‌ترین باورهای غلط در کسب ثروت (قسمت سوم)

در حال بارگزاری ویدئو ...

دانلود فایل ویدئویی شماره ۷: مهم‌ترین باورهای غلط در کسب ثروت (قسمت سوم) با کیفیت معمولی

دانلود فایل ویدئویی شماره ۷: مهم‌ترین باورهای غلط در کسب ثروت (قسمت سوم) با کیفیت HD

دانلود فایل صوتی شماره ۷: مهم‌ترین باورهای غلط در کسب ثروت (قسمت سوم) با پسوند MP3

اگر از من بپرسند مهم‌ترین باور غلطی که مانع از جذب ثروت و نعمت به زندگی انسان‌ها می‌شود و عموم مردم این باور غلط را دارند چیست؟ در پاسخ میگویم باور غلط کمبود در جهان هستی.

نشانه‌های وجود این باور غلط در ضمیر ناخودآگاه شما این است که شما فکر می‌کنید همه‌چیز در جهان مانند: نعمت، ثروت، موقعیت، همسر ایده آل، دوست خوب کم و یا محدود است و طبق قانون همین باور کمبود به شکل‌های مختلف در زندگی‌تان به شما ثابت می‌شود.

حال می‌خواهیم این باور غلط را با باور قدرتمند فراوانی جایگزین کنیم باوری که اگر شما به‌درستی آن را تمرین و تکرار کنید جریان عظیمی از نعمت و ثروت و فراوانی را وارد زندگی خود می‌کنید.

جهانی که ما در آن زندگی می‌کنیم بینهایت ثروتمند است و سرشار از فراوانی‌ها می‌باشد.

اگر شما به نشانه‌های فراوانی در اطراف خود دقت کنید باورهای غلط شما آرام تغییر می‌کنند.

برای مثال در گذشته تنوع غذاها در سفره‌های پدربزرگان ما نسبت به هم‌اکنون بسیار کمتر بوده، در گذشته افراد زیادی ماشین و یا امکاناتی که ما هم‌اکنون داریم را نداشتند.

ما امروزه هر چه جلوتر می‌رویم شاهد این هستیم که تنوع و فراوانی در همه‌چیز بیشتر و بیشتر می‌شود اما نکته‌ی مهم این است که این فراوانی جهان فقط و فقط برای آن دسته از افرادی اتفاق می‌افتد که باور به فراوانی دارند و در ارتعاش آن هستند.

 

برای مثال اگر شما به‌آسانی پول در نمی‌آورید و یا به‌سختی پول درمی‌آورید اما پولتان به‌راحتی خرج می‌شود، یا اکثر سرمایه‌گذاری‌های شما منجر به ضرر می‌شود و یا در بهترین حالت سودی نمی‌کنید، یا فردی هستید که در منزل یا محل کارتان انباری دارید و معتقدید: هر آنچه خار آید روزی به کار آید، یا اگر پولی خرج می‌کنید حس بدی پیدا می‌کنید، یا در کل وابستگی به پول یا چیز خاصی دارید، ریشه‌ی باور غلط کمبود در ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد و تا مادامی‌که این باور را داشته باشید جهان هستی کمبود را به شما ثابت می‌کند.

  • بخشش منظم بخشی از درآمدتان (ترجیحاً ۱۰%) اگر می‌خواهید چیزی ارزشمند به دست آوردید باید از آن چیزی که برایتان ارزشمند است ببخشید؛ اما نه با این دیدگاه که با این کار به دیگران کمک می‌کنید. شما با بخشش به دیگران فقط و فقط به خودتان کمک می‌کنید و در ارتعاش فراوانی قرار می‌گیرید.
  • به‌هیچ‌عنوان در منزل و یا محل کارتان انباری نداشته باشید و وسایلی که مدت‌هاست از آن‌ها استفاده نکرده‌اید را نگهداری نکنید. این کار در جاری بودن شما کمک بزرگی می‌کند.
  • ازاین‌پس بعد از انجام کلیه مخارجتان مخصوصاً مخارج ضروری‌تان، تصور کنید ۱۰ برابر مبلغی را که خرج کرده‌اید همان لحظه به‌حساب شما واریز میشود.

اگر فراوانی نعمت و ثروت را باور کنید جهان هستی افراد، اخبار و افکاری را به سمت شما هدایت می‌کند تا این باورتان به‌گونه‌ای عالی و معجزه‌آسا به شما ثابت شود.

توجه داشته باشید که استفاده به ترتیب از این آموزش‌ها بسیار حائز اهمیت است. پیشنهاد می‌کنم برای باور سازی بیشتر و بهتر هر فایل آموزشی را حداقل ۱۰ بار گوش کنید.

برای همه شما آرزوی بهترین‌ها را دارم.

شاد و پیروز باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.