فایل آموزشی شماره ۹: چگونه با اهداف و آرزوهایمان هم فرکانس شویم

در حال بارگزاری ویدئو ...

دانلود فایل ویدئویی شماره ۹: چگونه با اهداف و آرزوهایمان هم فرکانس شویم با کیفیت معمولی

دانلود فایل ویدئویی شماره ۹: چگونه با اهداف و آرزوهایمان هم فرکانس شویم با کیفیت HD

دانلود فایل صوتی شماره ۹: چگونه با اهداف و آرزوهایمان هم فرکانس شویم با پسوند MP3

ما آموزش‌های قانون جذب را فرا می‌گیریم تا در نهایت به داشتن احساس خوب برسیم اما خیلی‌ها فکر می‌کنند فقط و فقط موضوع مثبت فکر کردن در آموزش‌های قانون جذب حائز اهمیت است.

باید به شما بگویم جهان هستی در نهایت احساسات شما را به شما بازمی‌گرداند نه دقیقاً افکارتان را

همان‌طور که قبلاً گفتم شما ابتدا توجه می‌کنید و این توجه کردن افکاری را در ذهن شما به وجود می‌آورد و این افکار زمانی که مدام تکرار می‌شوند کانال‌های نورونی جدید یا مسیرهای عصبی جدیدی را در مغز شما ایجاد می‌کنند که اصطلاحاً به آن‌ها باور میگویند، این باورها دو نوع احساس را در ما به وجود می‌آورند که عبارت‌اند از: احساسات مثبت و احساسات منفی و جهان هستی همانند آینه همان میزان احساسات مثبت یا منفی را به سمت شما بازمی‌گرداند.

 

اصلاً مهم نیست که شما چقدر میدانید و آگاهی دارید زیرا قانون جذب به دانسته‌های شما پاسخ نمی‌دهد بلکه به احساسات شما پاسخ می‌دهد.

شما فقط زمانی اهداف و آرزوها خود را جذب می‌کنید که با آن‌ها هم ارتعاش و هم فرکانس باشید و تنها راهی که نشان می‌دهد که شما هم ارتعاش و هم فرکانس هستید احساسات شما می‌باشد.

 

در کل دو نوع احساسات وجود دارد: احساسات مثبت و احساسات منفی

توجه داشته باشید احساسی به نام احساس خنثی وجود ندارد و در واقع احساس خنثی همان احساس منفی می‌باشد.

اگر شما احساسات مثبت داشته باشید یا در واقع در طیف احساسات مثبت قرار داشته باشید با تمام اهداف و آرزوهای خود هم ارتعاش و هم فرکانس هستید و اگر احساسات منفی داشته باشید یا در واقع در طیف احساسات منفی قرار داشته باشید با هیچ‌کدام از اهداف و آرزوهای خود هم ارتعاش و هم فرکانس نیستید.

 

 

سپاسگزاری

عشق

لذت

آگاهی

امید

ناامیدی

استرس

ترس

خشم

احساس گناه

افسردگی

 

اگر در قسمت مثبت طیف باشید یعنی با اهدافتان هم فرکانس هستید و اگر در قسمت منفی طیف باشید یعنی با اهدافتان هم فرکانس نیستید.

 

طبق قانون تکامل که قبلاً توضیح دادم شما باید یاد بگیرید که همیشه یک پله احساساتتان را بهتر کنید.

قبلاً گفتم که ما نمی‌توانیم تکامل چیزی را طی نکرده به آن برسیم به همین منظور اگر شما احساس افسردگی و یا احساس گناه دارید نمی‌توانید سریعاً در لحظه به احساس عشق و یا احساس سپاسگزاری برسید.

شما باید سعی کنید فقط یک پله احساس خود را بهتر کنید یعنی به احساس خشم و ترس برسید و در این حالت جهان هستی شرایطی را برایتان فراهم می‌سازد که شما به پله‌های بهتری بروید.

توجه داشته باشید باید یک پله احساساتتان را بهتر کنید و سریعاً به پله بعدی بروید و درهمان پله قبلی نمانید.

 

۱- معجزه سپاسگزاری: سپاسگزاری از خالق جهان هستی یک فعل نیست بلکه یک احساس است.

اگر شما سپاسگزاری می‌کنید و سپس احساس فوق‌العاده‌ای ندارید بدان معناست که به‌درستی این کار را انجام نمی‌دهید.

نزدیک‌ترین فرکانس به خداوند فرکانس سپاسگزاری است. سعی کنید قبل از خواب و بعد از بیدار شدن این کار را انجام دهید.

 

۲- قرار گرفتن در فرکانس آگاهی: این فایل‌های آموزشی را به‌صورت صوتی و تصویری در زمان‌های زیادی گوش کنید و مدام در حال آموزش دیدن و آموختن باشید.

این کار شما را در فرکانس آگاهی نگه می‌دارد و کلی کانال‌های نورونی و مسیرهای عصبی جدیدی در مغز شما ایجاد می‌کند.

 

۳- همیشه امیدوار باشید: سؤال اینجاست که چگونه انسانی امیدوار باشیم؟

با هدفمند بودن و برنامه‌ریزی داشتن

اگر شما بدانید که چه چیزهایی از زندگی می‌خواهید و اهداف و آرزوهایتان چیست همیشه امیدوار خواهید بود و ازآنجایی‌که امید اولین پله در طیف احساسات مثبت است شما احساسات مثبت بیشتری را تجربه خواهید کرد.

 

توجه داشته باشید که استفاده به ترتیب از این آموزش‌ها بسیار حائز اهمیت است. پیشنهاد می‌کنم برای باورسازی بیشتر و بهتر هر فایل آموزشی را حداقل ۱۰ بار گوش کنید.

 

برای همه شما آرزوی بهترین‌ها را دارم

شاد و پیروز باشید

5 نظرات
 1. محسن نادری
  محسن نادری می گوید

  سلام خسته نباشید .ممنون از فایل های صوتی تصویری که گذاشتین.بسیار اموزنده است.اما شما در فایل ۹ فرمودید اگر فکر مثبت هم داشته باشم ولی هم فرکانس نباشم منفی هست.اخه منی که یکساله بیکارم چجوری استرس نداشته باشم .چجوری افرادی که همش دارن میگن تو تنبلی چجوری هم فرکانس بشم.

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   سلام و درود
   در گام اول به هیچ عنوان نباید بیکار باشید و زمانی که بیکار نباشید و جاری باشید خود به خود یا اون افرادی که سرزنش می کنند رو نمی بینید یا اگر ارتباطی هم باشد تغییر میکنند
   بیکار بودن و درامد نداشتن خیلی سریع باعث از بین رفتن اعتماد به نفس و از هنم پاشیدن میشه. گام اول شما پس از اصلاح باورها، داشتن یک شغله و سپس گام های بعدی……….

 2. م می گوید

  سلام ممنون بابت سایت خودتون.من شوهرم هر روز با یک زن و همیشه تنهام با یک بچه و نه دادگاه جواب طلاقم داد نه شوهرم هر کار میکنم طلاق میده خیلی افسرده شدم گاهی فکر خودکشی به سرم میزنه شوهرم اصلا تغییر نمی کنه و هر روز چیزایی که میبینم درد و رنجم بیشتر میکنه ناامید شدم با یک انتخاب اشتباه راه نجات ندارم چجوری با این همه مشکل حال خودمو خوب کنم وقتی شوهرم حرف زن هارو میزنه و باهاشون همه جوره هستش.

  ۰
  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   درود بر شما
   تنها چیزی که میتونم بهتون بگم اینکه فقط و فقط روی خودتون کار کنید و این موضوع رو کاملا رها کنید
   افرادی که با شما هم فرکانس نباشند درصورتی که روی خودتون کار کنید و رها باشید و هیچ گونه توجهی به لحاظ ذهنی به اونها نداشته باشید از زندگیتون خارج میشن

   ۰
 3. م می گوید

  هر چی وکیل گرفتم مشاوره رفتم جواب نگرفتم یک مدت روانشناس بهم قرض افسردگی داد.به شوهرم محبت میکردم براش هزار کار کردم بهترین غذا تمیز ترین خونه و محبت و عشق بهش دادم ولی فایده نداشت هر روز سراغ یک زن میرفت و هر روزی خونه جدید اضافه کرد چکار کنم از این زندگی نجات پیدا کنم خودم با شرایط تطبیق بدم نمی تونم با خودم قبول کنم ۱۰ سال زندگی کردم همش دعوا بود دوست دارم راحت بشم یا بمیرم

  ۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.