همسر جزئی از قانون جذب

چرا ما می‌توانیم همه چیز حتی اهدافمان را به همسرمان بگوییم؟

آیا همسر می‌تواند در مسیر قانون جذب همراه ما باشد؟

چگونه همسر می‌تواند به ما کمک کند؟

این‌ها سؤالاتی است که ما قرار است در این مقاله به آن پاسخ دهیم.

پیشنهاد می‌دهیم که با همسر خودتان این مقاله را بخوانید یا اگر مجرد هستید از این مقاله به‌عنوان یک فاکتور مهم در ازدواج خودتان استفاده کنید. گرچه در مقالات دیگر به بررسی فاکتورهای ازدواج خواهیم پرداخت.

ما در مقاله ” قانون جذب، یک راز ” چندین دلیل منطقی آوردیم که نباید از اهداف خودتان برای کسی صحبت کنید. با وجود این که انسان دوست دارد مدام معاشرت داشته باشد و در این معاشرت‌ها خودش را ارجح‌تر نشان دهد اما باید تواند جلوی خودش را بگیرد و نیروی فاش اهداف خود را به نیروی پیشران در قانون جذب تبدیل کند.

هر کسی که از اهداف ما خبردار شود می‌تواند تأثیر منفی در زندگی و مسیر قانون جذب ما داشته باشد، به جز همسر!

همسر فردی است که از جایی وارد زندگی ما می‌شود و ما همه چیز را با آن شریک می‌شویم. وقتی می‌گوییم همه چیز، منظور ما تنها وسایل مادی و ثروت نیست. بلکه تمام درد و غصه و غم و شادی و موفقیت باید تقسیم شود و این نشانه یک زندگی خوب و عالی خواهد بود.

بنابراین عملاً می‌توانیم اهداف خودمان را به همین دلیل ساده با همسر خود در میان بگذاریم. اما بگذارید در ادامه مسیر دلایل منطقی‌تری برای این کار بیاوریم و اثرات آن را بررسی کنیم.

پس ما همراه باشید که قرار است قانون جذب شما را بیشتر به همسرتان وابسته کند و شاید باعث شود زندگی شما شیرین‌تر شود. به هر حال قانون جذب اثرات جانبی بسیاری دارد!

همسر جزئی از قانون جذب

همسر تنها کسی است که در هرجایی می‌تواند کنار ما باشد. پدر و مادر تا جایی از زندگی ما را همراهی می‌کنند و ما به هر دلیلی از مقطعی نمی‌توانیم روی کمک آن‌ها حساب ویژه‌ای باز کنیم.

به هر حال کاملاً طبیعی است که از سنی به بعد این فرزندان هستند که باید پشتیبان پدر و مادر خود باشند. از طرف دیگر هیچ دوست یا آشنایی در تمام لحظات زندگی ما حضور ندارد. تنها کسی که از بیداری تا خواب و حتی در طول خواب کنار ما حضور دارد، همسرمان است.

دلیل دیگر این که هیچ انسانی ( حداقل در فرهنگ ایران ) بدن بی لباس انسان دیگر را نمی‌بیند، مگر این که او همسرش باشد. وقتی زن و شوهر می‌توانند در کنار یکدیگر خصوصی‌ترین حالت خودشان را داشته باشند و بی هیچ حائلی خودشان باشند،

بنابراین عملاً می‌توانند همه چیز را به او بگویند. ( البته لطفاً مسئله شهوت و مسائل جنسی را در این داستان دخیل ندانید. ما هم می‌دانیم که روابط جنسی خارج از قاعده می‌تواند وجود داشته باشد اما به هر حال این روابط صرفاً جهت خاموش کردن شهوت آدمی است.

در حالی که بی لباسی زن و شوهر در کنار هم چیزی فراتر از شهوت است و به نوعی احساس آرامشی خاص میان آن دو در جریان است. همین احساس آرامش است که باعث می‌شود قلب‌ها و چشم‌ها به هم نزدیک‌تر شوند و از دل هم دیگر سخن بگویند.)

دلیل دیگر که باید به همسر خود اهداف خود را بگویید این است که شما به هر حال زندگی خود را با زن و همسر خود تقسیم کرده‌اید. در این حالت شما نمی توانید زندگی جدا برای خود داشته باشید.

یعنی وقتی هدف شما مهاجرت به کانادا است نمی توانید آن را به همسرتان نگویید. به هرحال او جزئی از این زندگی است و نمی‌شود که شما بروید کانادا و او در تهران منتظر شما باشد!

پس بهترین حالت این است که شما هدف زندگی خودتان را به صورت مشترک با همسرتان انتخاب کنید و با هم پای در مسیر قانون جذب بگذارید.

بنابراین برعکس چیزی که در ابتدا به نظر می‌رسید دلایل کاملاً منطقی وجود دارد که انسان‌ها باید با همسران خودشان در این مسیر قرار بگیرند. اگر ازدواج نکرده‌اید نیز این موضوع را در آینده در نظر داشته باشید. به هر حال زندگی مشترک کم چیزی نیست و باید آن را جدی گرفت.

اثرات بیان اهداف در قانون جذب به همسر

اما فارغ از این که چرا باید اهداف خود در قانون جذب را به همسر خود بگوییم مسئله مهم این است که بدانیم بیان این اهداف به همسر چه اثرات مثبتی می‌تواند برای ما داشته باشد.

به طور کلی همسر کسی است که همیشه همراه ماست و به‌عنوان یک بال پرواز انسان محسوب می‌شود. گفتن اهداف به او و قرار دادن او در جریان ماجرا می‌تواند این بال را با پرواز شما هماهنگ کند.

یک پرنده زمانی می‌تواند درست پرواز کند که هر دو بال او به صورت هم شکل و هماهنگ پر بزنند. از این رو یادتان باشد چه در زمینه اهداف و چه در سایر زمینه‌ها با همسر خودتان مشورت کنید و او را وارد بازی زندگی خود کنید.

مسئله دیگر این است که همسر به‌عنوان یک انسان خارج از ما می‌تواند دید جدیدی به ما بدهد. او می‌تواند نکاتی را ببیند که ما نمی‌بینیم و اشکالاتی را پیدا کند که ما از آن‌ها به سادگی عبور کرده بودیم و راه‌هایی را نشان دهد که هیچکس نمی‌توانست آن گونه به ما نشان بدهد.

بنابراین همسر به‌عنوان یک نیروی ذهنی و عقلی اضافی و به‌عنوان یک دوربین دوم می‌تواند بسیاری از مسیر را به ما کمک کند. یکی از دلایلی که افراد متأهل بیشتر از افراد مجرد موفق می‌شوند دقیقاً همین موضوع است.

به هر حال داشتن کسی در زندگی که همیشه می‌تواند به ما کمک کند خود موهبتی بزرگ است.

مورد مهم دیگر این است که به هر حال شما نیاز به صحبت دارید. از این رو اگر می‌خواهید در برابر نیروی صحبت از اهداف خود مقابل دیگران مقاومت کنید به نظر می‌آید که باید راهی پیدا کرد.

مهم‌ترین این راهکار می‌تواند صحبت با همسر باشد. این صحبت در مورد اهداف می‌تواند انرژی درونی، که شما را وارد می‌کرد از اهداف خود برای دیگران صحبت کنید را آرام کند.

بنابراین از هر جنبه‌ای که نگاه کنید، شما نیاز به صحبت با همسرتان دارید و باید اهداف خودتان را با او درمیان بگذارید. یادتان باشد که زندگی شما تنهایی نیست. بگذارید او هم سهمی در این زندگی و مسیر قانون جذب داشته باشد.

قانون جذب به همسر

انتهای سخن

در حالت کلی ما در این مقاله درباره این صحبت کردیم که باید از اهداف خودمان برای همسر نه تنها صحبت کنیم، بلکه باید او را در مسیر قانون جذب همراه خود داشته باشیم.

هرچه این همراهی بیشتر و هماهنگ تر باشد همانقدر احتمال موفقیت بیشتر است. بنابراین همسر خودتان را در این مسائل شریک بدانید و اهداف خود از او پنهان نکنید.

شاید برای شما این سؤال پیش بیاید که چگونه باید همسر خود را وارد این اهداف کنیم و چگونه با او معاشرت کنیم و شاید این سؤال ایجاد شود که چه همسری برای خود انتخاب کنیم. شاید این موارد به نظر ربطی به قانون جذب نداشته باشد اما مگر می‌شود چیزی در زندگی وجود داشته باشد و به قانون جذب ربطی نداشته باشد.

با این حال در مقاله بعدی می‌خواهیم بخش اول قانون جذب را با مقاله‌ای به شکل چکیده با عنوان ” آنچه که تا این جا از قانون جذب گفتیم ” ببندیم.

در بخش دوم قانون جذب در نظر داریم وارد مسائل اجتماعی و روابط مختلف شویم و این موارد را در قانون جذب بررسی کنیم. در نظر داشته باشید که تا این جای کار ما عموماً از دید خود شما به دنیا نگاه کردیم و تنها چیزی که بررسی نشد همین مسئله روابط انسان با انسان است. بنابراین در بخش دوم مقالات قانون جذب با ما همراه باشید که قرار است اتفاقات جذاب‌تری رقم بخورد. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.