زندگی نامه جان کوم موسس واتس آپ

آیا شما نیز به دنبال آشنایی با زندگی بزرگان هستید؟ آیا می دانید که زندگی بزرگان می توانند مسیر بسیار درخشانی را برای زندگی شما نشان دهند؟

از شما می خواهیم که در این مقاله پیش روی خود نیز ما را همراهی کنید تا بتوانید جالب ترین و بهترین اطلاعات را در خصوص زندگی نامه بزرگان به دست آورید و آنها را سرمشق زندگی خود نیز قرار دهید.

در روزهای اخیر بسیاری از مشاوران موفقیت توصیه می کنند که برای به دست آوردن انگیزه مورد نیاز خود برای زندگی و رسیدن به اهداف، به دنبال مطالعه زندگی ۱۰ ثروتمند اول دنیا بپردازند تا از این طریق بتوانند به راحتی مسیری را موفقیت طراحی کنند.

جان کوم مدیر مشهور واتس آپ، یکی از معروف ترین و ثروتمندترین افراد در جهان ی باشد که با داشتن شهرت بسیار بی نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جذب کند.

امروزه افرادی که به دنبال آشنایی با زندگی بزرگان هستند، می توانند بیوگرافی و زندگی نامه جان کوم را در اولویت های خود قرار دهند.

جان کوم در اصل اوکراینی بوده و در یک خانواده بسیار فقیر به دنیا آمد که پدر از وضع مالی چندان مناسبی برخوردار نبوده و برای همین نیز زندگی بسیار سختی را داشتند.

 جان کوم توانایی و استعداد بسیار بی نظیری را در امر برنامه نویسی داشته است و توانست بر تمام محدودیت های اطراف خود، استعداد خود را به مرحله شکوفایی رسانده و در نتیجه واتس آپ را طراحی و راه اندازی نماید. این امر نشان میدهد که هیچ گونه محدودیتی نمی تواند مانع از پشتکار و موفقیت شما در مسیری که انتخاب کرده اید، باشید.

 جان کوم یک نمونه بسیار موفق این امر می باشد که با داشتن محدودیت ها و مشکلات مالی بسیار بالای خانواده خود، موفقیت جهانی را کسب کرده و از این طریق به یکی از مشهورترین افراد در جهان تبدیل شود.

شما نیز می توانید زندگی بزرگانی همچون جان کوم را سرمشق خود قرار دهید تا از این طریق بتوانید بی نظیرترین الگوها و ایده ها را برای خود مشخص کرده و سپس اقدام به حرکت در مسیر خود داشته باشید.

برای موفقیت در گام اول بایستی اقدام به مشخص کردن هدف بسیار بزرگی داشته و سپس بر خود و توانایی های خود نیز ایمان داشته باشید تا بتوانید در کوتاه ترین زمان به موفقیت مورد نظر خود دست پیدا کنید.

شما باید بتوانید رازهای موفقیت زندگی بزرگان را از زندگی نامه افراد ثروتمند در جهان استخراج کرده و از این طریق موفقیت خود را حتمی سازید.

در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد مسیر شکوفایی زندگی بزرگانی مثل جان کوم توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

زندگی نامه جان کوم

در بررسی هر یک از زندگی بزرگان، به این نکته اشاره کرده ایم که اصل استعداد و توانایی های افراد در دوران کودکی شکل می گیرد.

 به طوری که افراد موفق به دنبال کار و فعالیتی رفته و موفق شده اند که در دوران کودکی نیز به آن علاقه مند بوده اند. زندگی بزرگانی مانند جام کوم نیز از این امر مستثنی نبوده است.

 وی نیز توانست مسیر مورد علاقه دوران کودکی خود را در اولویت قرار داده و از این طریق به یکی از موفق ترین و مشهورترین افراد در کل جهان تبدیل شود.

جان کوم در سال ۱۹۷۶ در شهر کیف به دنیا آمد که به دلیل داشتن زندگی فقیرانه و بسیار سخت مجبور شد برای تامین مخارج زندگی خود در سن ۱۶ سالگی به آمریکا مهاجرت کند.

 او در سال های اولیه مهاجرت خود دکه ی مواد غذایی داشت و به شکل شبانه روزی کار می کرد که بتوانید هزینه های زندگی خود و خانواده ی خود را تامین کند.

در کنار کار سخت نیز تحصیل خود را ادامه داد و توانست در یکی از بهترین دانشگاه ها نیز قبول شود؛ اما فشارهای مالی زندگی سبب شد که او تحصیل خود در دانشگاه را نیمه رها کرده و به دنبال علاقه خود، یعنی رشته برنامه نویسی روی بیاورد.

در نظر داشته باشید که فقر و سختی های موجود در زندگی بزرگان از مهمترین و اصلی ترین عوامل انگیزه بوده است که آنها را به سوی موفقیت و پشتکارهای بی نظیر سوق داده است.

به همین جهت به هیچ وجه کمبودهای امکاناتی و فقر موجود در زندگی خود را بهانه عدم موفقیت قرار ندهید. بلکه می توانید با الگو گرفتن از زندگی بزرگانی همچون جان کوم با انرژی بیشتری در مسیری که انتخاب کرده اید، حرکت کنید.

لازم است بدانید که جام کوم در سن ۲۱ سالگی پدر خود را از دست داد و این یکی از سخت ترین مراحل زندگی او بود که به گفته ی وی، ضربه روحی بسیار سنگینی را در این دوره متحمل شده است.

سختی ها یکی از مهمترین آیتم های ایجاد شور و انگیزه برای حرکت در مسیر موفقیت هستند نه سنگ راههای پیش روی شما!

به همین جهت توصیه می کنیم که با سختی های زندگی خود کنار آمده و از آنها برای رسیدن به هدف والای خود به بهترین و مناسب ترین شکل ممکن استفاده کنید.

 زندگی بزرگان سرشار از این سختی ها بوده و هیچ کدام در اوج رفاه و آسایش به موفقیت های بسیار بزرگ دست نیافته اند.

زندگی نامه جان کوم مدیر واتس اپ

شما می توانید در بررسی جزئی زندگی بزرگان به نکات بسیار مهم و حساسی دست پیدا کنید که این نکات می توانند چراغ راهنمای شما باشند.

البته برای رسیدن به این نکات بایستی با چشم و گوش باز اقدام به مطالعه زندگی بزرگان داشته باشید. جان کوم توانست با تمام مشکلات و سختی هایی که داشت، آینده ای پر از موفقیت و پیروزی را برای خود به ارمغان آورد. او توانست با برایان اکتو که در شرکت یاهو کار می کرد آشنا شده و این آشنایت را به دوستی صمیمی تبدیل سازد.

همین دوستی سبب شد تا جان به کمک دوست خود در شرکت یاهو شروع به کار کرده و اولین گام را برای موفقیت خود بردارد.

شرکت یاهو نیز دنیایی از اپلیکیشن ها و برنامه نویسی بوده که این کار برای جان کوم از لذت بسیار بالایی برخوردار بود و توانست در کمترین زمان ممکن پیشرفت بسیار خوبی را داشته باشد.

وی توانست بر روی محصولات تولید شرکت یاهو، برنامه های بسیار پیشرفته ای را طراحی و نصب کند و همین امر نیز سبب شد تا مدیران ارشد این شرکت به توانایی های فوق العاده جان کوم ایمان بیاورند.

در زندگی بزرگان می توانید نقاط عطفی را مشاهده کنید که بی شک نقطه عطف جان کوم نیز در زمان فعالیت او در این شرکت بوده است.

جان کوم توانست با ایده راه اندازی یک شبکه اجتماعی، تحول بسیار بزرگی را در زندگی خود تجربه کند.

 همین جرقه ذهنی او بود که راه را برای طراحی و راه اندازی واتس آپ ایجاد کرد. برنامه واتس آپ توانست در کمترین زمان ممکن توجه بسیاری از کاربران را به سوی خود جذب کند و در کوتاه ترین زمان جان کوم را به ثروت باورنکردنی برساند.

حال دیگر جان کوم توانسته بود در سن جوانی به ثروت بسیار بالایی دست پیدا کرده و خانواده ی خود را نیز از سختی ها نجات دهد.

به یاد داشته باشید که زندگی بزرگان روزهای سخت و رفاه را در کنار یکدیگر داشته و شما نیز از سختی های پیش روی خود به هیچ عنوان ناامید نشوید.

همچنین در نظر بگیرید که با هر شکستی می توانید تجربیات بسیار بی نظیری را به دست آورید که همین موضوع را می توانید به راحتی در زندگی بزرگان بسیار مختلفی مشاهده کنید.

زندگی نامه مدیر واتس اپ

رسیدن به موفقیت های بسیار بی نظیر و ثروت کلان، از مهمترین و اصلی ترین نیازهای هر بشری در روز کره زمین می باشد که آقای مازلو نیز به این امر در نظریه خود پرداخته است.

 در دسته بندی نیازهای بشر، نیز به کسب موفقیت و ثروت را نیز در راس هرم نیاز های بشر قرار داده است. شما در بررسی و مطالعه زندگی بزرگان می توانید به نکات بسیار ارزنده ای دست پیدا کنید.

 مشاوران موفقیت نیز در واقع در میان صحبت های خود از همین نکات استفاده می کنند تا شما را در مسیری که انتخاب کرده اید، راهنمایی کنند.

 شما بایستی بر این امر ایمان داشته باشید که می توانید موفقیت را از آن خود نمایید چرا که در غیر این صورت نمی توانید مانند زندگی بزرگان به هدف والای خود دست پیدا کنید.

جان کوم توانست بعد از کسب ثروت بسیار کلان از برنامه واتس آپ، این برنامه را به شرکت فیسبوک فروخته و سود ۱۹ میلیارد دلاری را به دست آورد.

قرارداد میان جان کوم و واتس آپ سبب شد تا وی یک تغییر بسیار بزرگی را در زندگی خود داشته باشد و با کسب یک ثروت باورنکردنی به یکی از ده ثروتمند بزرگ جهان تبدیل شود.

همانطور که در زندگی بزرگانی همچون جان کوم مشاهده کردید، تحمل سختی ها و باور به توانایی ها سبب شد تا جان کوم در کوتاه ترین زمان به موفقیت مورد نظر خود دست پیدا کند و زندگی خانواده ی خود را نیز تغییر دهد. 

زندگی نامه بزرگان تکنولوژی

۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.