لری پیچ | از بنیانگذاران شرکت گوگل

آیا شما نیز به دنبال اطلاعات بسیار جالبی در خصوص زندگی بزرگان و ثروتمندان مشهور جهان هستید؟ آیا می دانید که یکی از ۱۰ ثروتمند اول دنیا کیست؟

 از شما دعوت می شود که مقاله پیش روی خود را تا پایان آن همراهی نمایید و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را در خصوص یکی از زندگی نامه بزرگان به دست آورید.

موفقیت و رسیدن به آن، یکی از مهمترین و اصلی ترین نیازهای بشر در هرم مازلو می باشد که هر انسانی بعد از تامین محل سکونت، آب و غذا، ایجاد ارتباطات و کسب شان و منزلت به دنبال موفقیت و رشد می باشد.

این طبیعی است که هر فردی در زندگی خود، تلاش های بسیار متعددی را برای رسیدن به موفقیت و هدف والای خود انجام دهد.

زندگی بزرگان سرشار از این موفقیت ها به همراه شکست ها نیز بوده است که اگر شما نیز دوست دارید تا گام های محکم و استواری را برای موفقیت خود بردارید، بایستی در خصوص زندگی بزرگان مطالعاتی را داشته باشید تا آنها را سرمشق زندگی و هدف خود قرار دهید.

 در این مقاله نیز می خواهیم یکی دیگر از بزرگان جهان را به حضورتان معروفی کنیم که شما می توانید اسم آن را در لیست زندگی ۱۰ ثروتمند اول دنیا نیز مشاهده کنید.

لری پیچ کسی می باشد که از بنیانگذاران اصلی گوگل در آمریکا بوده است و با داشتن فراز و نشیب های بسیار بی نظیر در زندگی خود، بالاخره توانست در سن جوانی به موفقیت و آرزوی خود دست پیدا کند.

برای شما نیز دیر نشده است و می توانید با الگو قرار دادن زندگی بزرگانی همچون لری پیچ، طعم واقع موفقیت و رسیدن به ثروت بی نظیر را تجربه کنید.

 برای این امر کافی است باور قلبی نسبت به خود و توانایی های خود داشته باشید که در این صورت ۵۰ درصد راه موفقیت را طی کرده اید.

در ادامه مقاله نیز با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد بیوگرافی و گام های رشد زندگی بزرگانی از جمله لری پیچ را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

زندگی بزرگان همیشه برای موفقیت و رسیدن به اهداف سایر انسان ها تاثیرانت بسیار مثبتی را داشته است و همین امر نیز سبب شده است تا در این مقاله درباره یکی زندگی بزرگان از جمله لری پیچ صحبت نماییم.

لری پیچ در سال ۱۹۷۳ در کشور آمریکا به دنیا آمد. او پسر دکتر کارل ویکتور ویچ بود و که پدرش یکی از شناخته ترین اساتید در دانشگاه ایالتی میشیگان بوده و مهارت های بسیار بالایی را نیز در نوشتن برنامه نویسی داشته است.

 در واقع می توان گفت که لری، بخش بزرگی از هوش و استعداد خود را از پدرش به ارث برده بود و این امر که هوش به ژن نیز بستگی دارد را به اثبات می رساند.

 لری پیچ توانست دوران مدرسه و دبیرستان بسیار موفقی را طی کرده و همیشه جزء یکی از باهوش ترین دانش آموز مدرسه خود باشد و توانست دوران کارشناسی را نیز در رشته مهندسی مشغول شده و کارشناسی ارشد خود را نیز از دانشگاه استنفورد اخذ کند.

وی در حال حاضر مشغول به گذراندن دوران دکتری می باشد که به دلایل شخص فعلا این دوره را رها نموده است.

 بی شک تحصیلات تاثیرات بسیار بالایی را در موفقیت افراد دارد و شما می توانید زندگی بزرگان بسیار را مشاهده کنید که از مدارک تحصیلی بسیار بالایی برخوردار هستند و به همین جهت به هیچ وجه ارزش والای تحصیل و ادامه تحصیل را کم نگیرید.

زندگی بزرگان مختلف از جمله لری پیچ بسیار جالب و پر از نشیب و فراز بوده به طوری که این افراد از همان کودکی می خواستند نشان دهند که استعداد و هوش برتر نهفته ای را دارند.

پدر و مادر لری وقتی که او ۸ ساله بوده است از هم جدا شدند و این امر نیز تاثیرات بسیار منفی را در رشد و روحیه لری داشت که خوشبختانه توانست در کوتاه ترین زمان با این موضوع کار آمده و مسیر زندگی خود را پیدا کند.

هم چنین لری از همان دوران کودکی با سیستم کامپیوتر و نحوه کار کردن با آن را فرا گرفته بود چرا که پدر او نیز علاقه مندی زیادی را به این سیستم بی نظیر داشت. اولین سیستم خانگی که لری پیچ با آن آشنا شد Exidy Sorcerer بود که این سیستم را در سال ۱۹۷۸ پدر لری تهیه و خریداری کرده بود.

 اتفاقاتی که در دوران کودکی رخ می دهد می تواند حتی بعد از گذشت دهه های مختلف نیز تاثیرات خود را نشان دهند. شما هم می توانید برای کسب انرژی برای پیمودن مسیر هدف خود می توانید زندگی بزرگانی از جمله لری پیچ را دنبال کنید.

بی شک شما نیز تا کنون قهرمانی را برای زندگی خود داشته اید که در غیر این صورت می توانید زندگی بزرگانی که ما به بررسی آنها می پردازیم را مطالعه کرده و یکی از این افراد را به عنوان قهرمان زندگی خود قرار دهید.

کاری که دقیقا لری پیچ نیز آن را انجام داد و در سن ۱۲ سالگی که تنها یک مخترع کوچک بود، زندگی بزرگان زمان خود همچون نیکولا تسلا را مورد مطالعه قرار داد و این مطالعه او را به یک تفکر جدیدی وا داشت.

برای لری جالب بود که چطور می شود یک فیزیکدان معروف زندگی بسیار غم انگیز و فقیرانه ای را سپری کرده و سپس در فقر و رنج نیز از این دنیا وداع کند.

به همین جهت تصمیم گرفت به اندازه تسلا خلاق باشد ولی در عین حال به ثروت بسیار گزافی نیز دست پیدا کند تا مثل او در فقر و سختی زندگی خود را به اتمام نرساند.

شناخت خود و دنیا یکی از مهمترین اهداف لری در ۱۲ سالگی بوده که معمولا مردم عادی جامعه به این شناخت در سن های بسیار بالایی می رسند و حتی برخی دیگر نیز از این امر غافل می مانند.

همین موضوع نیز از اصلی ترین تفاوت های میان زندگی بزرگان و زندگی مردم عادی جامعه می باشد که شما نیز بایستی به این امر توجه ویژه ای را داشته باشید.

همانطور که در قسمت اول نیز به این موضوع اشاره کردیم، لری پیچ یکی از مهمترین و اصلی ترین افرادی می باشد که در راه اندازی گوگل نقش داشته است.

 وی پس از آنکه لیسانس خود را در رشته مهندسی کامپیوتری گرفت، فعالیت خود را با گروهی از متخصصان شروع کرد که به عنوان راه اندازی گوگل بودند.

 علاقه مندی لری به سیستم کامپیوتر و برنامه نویسی از همان کودکی قابل مشاهده بود و این امر می تواند نشان دهد که همیشه به دنبال علاقه مندی های خود بروید و این علاقه مندی نیز بایستی ریشه در دوران کودکی تان داشته باشد.

زندگی بزرگان جهان نیز از این امر مستثنی نبوده و همه ی آنها مسیری را طی کرده  و پیروز شده اند که در کودکی نیز به فکر آن بودند.

 به همین جهت توصیه می شود که حتما علاقه مند های دوران کودک خود را جدی بگیرید و برای رسیدن به موفقیت های بسیار شگفت انگیز نیز حتما مسیر مورد دلخواه خود را انتخاب کنید که این امر را می توانید در زندگی بزرگان بسیار زیادی مشاهده کنید.

larry page لری پیچ

بی شک شما نیز تا کنون البته با مطالعه مقاله های ما در خصوص زندگی بزرگان متوجه شده اید که هر یک از این بزرگان، در طول زندگی خود با اشخاصی آشنا شدند که این اشخاص سهم بسیار بالایی را در موفقیت آنها داشته است.

 لری پیچ نیز توانسته در دوران تحصیلی خود با برین آشنا شود و از این طریق مطالعات بسیار گسترده ای را در مورد موتور جستجوی اینترنتی انجام داده و به اختراعات بسیار بی نظیری دست پیدا کند.

در واقع برین نقطه عطف زندگی پیچ بوده است و لری نیز توانسته از این فرصت پیش روی خود بهترین و بی نظیرترین بهره مندی را داشته باشد.

 اگر شما نیز در طول مسیری که در حال حرکت هستی، با چنین افراد آشنا شدید، حتما توصیه های آنها را جدی گرفته و از تجربیات شان نیز استفاده کنید.

 لری پیچ توانست بعد از آشنایی با برین، اقدام به راه اندازی موتور جستجوی اینترنتی باشد و این خدمت بسیار بزرگ و بی نظیر را برای مردم کل جهان به ارمغان آورد.

به یاد داشته باشید که با انجام خدمت بزرگی به جامعه بشری نه تنها می توانید به ثروت بسیار کلانی دست پیدا کنید بلکه می توانید حس بسیار خوبی را نیز نسبت به کاری که انجام داده اید تجربه کنید.

 این حس بیشتر از ثروت لذت بخش بوده و شاید همان هدفی باشد که از دوران کودکی به دنبال آن بوده اید. حس رضایتمندی از خود و کاری که انجام داده اید، بسیار شیرین بوده و شما نیز حق دارید به این حس دست پیدا کنید.

بازم هم با ما همراه باشید و در مورد سایر زندگی بزرگان جهان از نزدیک آشنا شوید و از این طریق گام های محکم تری را در مسیر زندگی تان بردارید.

۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.