زندگی نامه مایکل دل موسس شرکت دل کامپیوتر

آیا شما نیز به دنبال آشنایی با زندگی بزرگان معروف جهان هستید؟ آیا می دانید که چالش ها و سختی های پیش روی زندگی ۱۰ ثروتمند اول دنیا کدام ها هستند؟

 از شما دعوت می کنیم که مقاله مارا تا آخر دنبال کرده و از این طریق اطلاعات بسیار جالب و نکات آموزنده ای را در مورد زندگی نامه بزرگانی مانند مایکل دل به دست آورید.

بررسی و مطالعه در مورد زندگی بزرگان مختلف در کل جهان می تواند تاثیرات بسیار مثبتی را در زندگی شما داشته باشد.

 به طوری که بسیاری از بزرگان نیز به این امر اعتراف کرده اند که سرمشق و الگو قرار دادن زندگی بزرگان، از مهمترین آیتم های موفقیت آنها بوده است.

مایکل دل یکی از بزرگ ترین سرمایه گذاران و فعالان حقوق بشر در کشور آمریکا می باشد که وی موسس شرکت کامپیوتری دل بوده و جزء ثروتمندترین افراد نیز در جهان شناخته می شود.

وی توانسته است لقب پایدارترین مدیر عامل در حوزه کامپیوتر را داشته باشد و یکی از ولخرج ترین ثروتمندان نیز به شمار آید.

برخی از روزنامه نگاران بر این باورند که اگر مایکل تا این حد ولخرج نبود، بی شک اسم او را می توانستیم در ردیف های اول ۱۰ ثروتمند جهان مشاهده کنیم.

وی یکی از موفق ترین کارآفرینان در دهه های ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ بوده و توانست از نام گذارترین افراد در حوزه فناوری باشد.

 امروزه شما می توانید کامپیوترهای دل را با مدل های بسیار متنوع و باکیفیت در سراسر جهان مورد مشاهده قرار دهید.

 همچنین کیفیت و کارایی محصولات این شرکت بسیار فوق العاده بوده و شرکت دل توانسته به راحتی با رقبای خود در جهان به رقابت بپردازد.

امروزه مایکل دل توانسته است با سودی که از این شرکت و فعالیت های خود به دست آورده، هواپیماهای تفریحی، ویلاها شخصی، گران قیمت ترین اتومبیل ها و سایر دارایی های با ارزش را در اختیار داشته باشد.

در ادامه مقاله هم می خواهیم راجع به فعالیت ها و موفقیت های زندگی بزرگان مانندی مایکل دل توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

بیوگرافی مایکل دل: موسس شرکت دل کامپیوتر

اگر بخواهیم به شکل جزئی وارد زندگی بزرگانی همچون مایکل دل شویم، می توانیم به تاریخ تولد وی اشاره کنیم.

مایکل دل در سال ۱۹۶۵، در ایالت تگزاس آمریکا متولد شد. وی در یک خانواده نسبتا مرفه ای بزرگ شد چرا که پدر او دندانپزشک و مادرش نیز یک فعال بازاری بود که همین آیتم ها نیز سبب شد تا او دوران کودکی بسیار خوبی را داشته باشد.

البته این رفا نسبی و دوران کودکی خود، او را از اهداف بسیار بلند خود دور نکرد. مایکل از دوران کودکی جاه و ثروت طلب بود و همیشه می خواست بیشتر از آنچه که دارد، داشته باشید و زندگی بسیار خوب و ایده آلی را برای خود به ارمغان آورد.

 وی در همان دوران کودکی به کارهای نیمه وقت پرداخته و با درآمد جزئی که به دست می آورد وسایل الکترونیکی از جمله ماشین حساب و لوازم دیجیتالی تهیه و خریداری می کرد.

در مقاله های قبلی که راجع به زندگی بزرگان بود، نیز اشاره کره بودیم که آدم های موفق در جهان به دنبال مسیرهایی رفته اند که در کودکی عاشق آن بوده اند.

شما نیز مسیری را انتخاب کنید که از کودکی به آن علاقه مند هستید، چرا که تنها در این صورت می توانید موفقیت خود را تضمین کنید.

مایکل دل توانست در سال ۱۵ سالگی اولین کامپیوتر را تهیه و خریداری کند که اسم اولین کامپیوتر او نیز اپل ۲ اسم داشت که مایکل توانست اجزای مختلف این دستگاه را با دقت مورد مطالعه قرار داد و قسمت های مختلف آن را دمونتاژ نماید.

وی دوران دبیرستان خود را در مدرسه مموریال هیوستون گذراند و توانست با به دست آوردن حق فروش اشتراک مجله این دبیرستان، درآمد بسیار خوبی را به دست آورد.

حتی گفته می شود که درآمد وی در این دبیرستان، حتی از برخی معلمان خود نیز بیشتر بوده است.

وی به اصرار خانواده ی خود، در سال ۱۹۸۳ وارد دانشکده پزشکی شد با اینکه فکر و ذهن آن پیش دنیای کامپیوتر جا مانده بود.

وی توانست در اوقات فراغت خود به تعمیر انواع کامپیوتر ها پرداخته و از این طریق هم علاقه خود را دنبال کرده و هم درآمد بسیار خوبی را به دست آورد.

 مایکل در کسب درآمد سیرناپذیر بود و دوست داشت تا بیشترین درآمد را به دست آورده و به آرزوی بزرگ خود، یعنی تاسیس بهترین شرکت تولید کننده کامپیوتر دست پیدا کنید.

حال شما نیز می توانید زندگی خود را با زندگی مایکل مقایسه کرده و از این طریق به نکات اشتراک خود و مایکل دست پیدا نمایید.

تولد و تحصیل مایکل دل

زندگی بزرگانی مانند مایکل سرشار از جنب و جوش بوده و این گونه از افراد کار و فعالیت را از همان دوران کودکی شروع کرده اند تا توانسته اند در دوران جوانی نیز به موفقیت های بسیار بی نظیری دست پیدا کنند.

متاسفانه برخی از افراد کمی دیرتر متوجه این امر می شوند ولی با این حال هیچوقت برای رسیدن به آرزوها، دیر نشده و شما نیز هم اکنون مسیر زندگی خود را مشخص کنید.

برای اینکه الگویی را در این مسیر داشته باشید می توانید زندگی بزرگانی مختلفی را مورد مطالعه قرار داده و از این طریق او را چراغ این مسیر خود قرار دهید.

فعالیت کاری مایکل در دوران دانشگاه نیز با سرعت بسیار بالایی ادامه داشت و وی پس از گذشت زمانی متوجه فروش قطعات کامپیوتر در بازار شد.

 وی توانسته با خرید تمام اجزا و قطعات یک کامپیوتر، اولین کامپیوتر مورد نظر خود را تهیه و طراحی کند. وی برای داشتن تمرکز بالا در این زمینه مجبور شد تا دانشگاه خود را رها کند و به دنبال ساخت کامپیوتر برود.

مایکل در سال ۱۹۸۴ توانست به شکل رسمی شرکت دل را به ثبت رسانده و در همان سال های اولیه تاسیس شرکت، توانست به درآمد بیش از ۶ میلیون دلار دست پیدا کند که این امر برای بسیاری از افراد اتفاق باور نکردنی بود.

وی توانست کارمندانی را نیز استخدام کند که وظیفه آنها، فروش، تعمیر و ساخت برخی از قطعات بود.

وی توانست در سن ۲۷ سالگی به یکی از موفق ترین افراد در زمینه تولید باکیفیت ترین کامپیوترها تبدیل شده و پس از آن نیز موفق به راه اندازی سرورهای اختصاصی خود شد

وی در همان سال اول راه اندازی این سرور نیز توانست به فروش بالای یک میلیون دلار دست پیدا کند.

فعالیت کاری مایکل

همانطور که مشاهده می کنید، مسیرهای مختلفی در زندگی بزرگان وجود داشته است، ولی هر یک از این بزرگان مسیری را انتخاب کرده اند که از دوران کودکی به آن علاقه مند بودند.

 شما با بررسی زندگی بزرگان همچون مایکل دل نیز می توانید به این واقعه پی ببرید. شرکت دل توانست در کم ترین زمان به موفقیت های بسیار باشکوهی دست پیدا کند.

 این شرکت توانست شعبه های بسیار مختلفی را نیز در سراسر جهان ثبت کرده و کارمندان بسیار با تجربه و حرفه ای را استخدام کند تا بتوانید مسیرهای شد و موفقیت خود را به راحتی طی نماید.

مایکل دل از همان دوران کودکی بر این امر اعتقاد داشت که روزی خواهد رسید و او به یکی از ثروتمندترین مرد جهان تبدیل خواهد شد.

 این آرزوی وی نیز در کوتاه ترین زمان با فعالیتهای شبانه روزی وی به تحقق پیوست.

رشد سریع شرکت دل

زندگی بزرگان همانطور که گفته شد پر از چالش ها و مشکلات بوده و هریک از بزرگان نیز با تکیه بر این مشکلات توانسته اند به آرزوهای خود دست پیدا کنند.

در زندگی بزرگانی همچون مایکل دل نیز می توان شاهد یک سیر از چالش ها باشید. مایکل در دوران شکوفایی شرکت خود، هزینه های بسیار زیادی را متقبل شده است تا اینکه بتوانید به همین جایگاهی که است برسد. همچنین وی در یک برهه ای از فعالیت خود نیز مشغول بررسی کلاهبرداری بود که از شرکت وی انجام شده و زیان های زیادی را به شرکت وارد کرده بود.

چالش های پیش روی مایکل

شما می توانید زندگی بزرگانی مانند مایکل دل را سرمشق زندگی خود قرار دهید و با تکیه بر استعدادها و توانایی هایی که دارید، در کم ترین زمان به اهداف و آرزوهای خود دست پیدا کنید.

 همچنین از هیچ گونه مشکلی نیز احساس خطر و هراس نداشته باشید چرا که بزرگان واقعی توانسته اند از مشکلات برای خود نردبان تهیه کرده و سریعتر به خواسته ها و آرزوهای خود دست پیدا کنند.

بخشی از زندگی بزرگان را زندگی شخصی آنها تشکیل داده است که مایکل دل نیز از این قاعده مستثنی نبوده و او در سال ۱۹۸۹ با سوزان لیبرمن ازدواج کرده و هم اکنون نیز صاحب ۴ فرزند می باشد.

 همچنین بسیاری از مردم بر این باورند که مایکل خجالتی ترین کارآفرین و ثروتمند جهان می باشد که سخت گیری های بسیار زیادی را نیز برای فرزندان خود نشان می دهد تا آنها را مستقل پرورش دهد.

امروزه مایکل رفاه و ثروتی را که در دست دارد، مدیون سال های پشتکار خود در دوران کودکی و نوجوانی بوده و شما نیز می توانید استعدادهای دوران کودکی فرزند خود را جدی گرفته و آنها را در این مسیری که دوست دارند، تشویق کنید تا بتوانند به اهداف بلند و آرزوهای خود دست پیدا کنند. 

۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.