فایل آموزشی شماره ۱۳: آرزوی شما عاشق شماست

در حال بارگزاری ویدئو ...

دانلود فایل ویدئویی شماره ۱۳: آرزوی شما عاشق شماست با کیفیت معمولی

دانلود فایل ویدئویی شماره ۱۳: آرزوی شما عاشق شماست با کیفیت HD

دانلود فایل صوتی شماره ۱۳: آرزوی شما عاشق شماست با پسوند MP3

یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث پیشرفت مداوم و همیشگی شما می‌گردد کار کردن روی باورهای بنیادین ضمیر ناخودآگاهتان می‌باشد. همان‌طور که گفتم اگر شما باورهای قدرتمند کننده داشته باشید به سمت خواسته‌هایتان هدایت می‌شوید.

یکی از قدرتمندترین باورهایی که من را به سمت آرزوهایم هدایت کرد این بود که به همان اندازه‌ای که من عاشق این هستم که به آرزوهایم برسم، آرزوهایم هم عاشق این هستند تا به من برسند.

اما دلیل این موضوع چیست؟

حال می‌خواهیم بررسی کنیم که چرا آرزوی ما بیشتر از خود ما عاشق ماست!

همان‌طور که در فایلهای قبلی توضیح دادم همه‌چیز در این جهان از انرژی تشکیل‌شده است و طبق قانون پایستگی انرژی‌های مشابه یکدیگر را جذب می‌کنند.

گفتم که ذهن انسان قوی‌ترین گیرنده و فرستنده‌ی ارتعاش و انرژی در جهان هستی می‌باشد و همین‌طور افکار ما ذرات فیزیکی هستند که حول خود میدان جاذبه‌ای دارند و در جهان حرکت می‌کنند و هم جذب می‌شوند و هم جذب می‌کنند.

سپس مکانیزم و پروسه‌ی دقیق قانون جذب را توضیح دادم و گفتم که افکار زمانی که در ضمیر ناخودآگاه تکرار می‌شوند باعث به وجود آمدن مسیرهای عصبی و کانال‌های نورونی در مغز می‌گردند که اصطلاحاً باورها را به وجود می‌آورند.

باورهای ما دو نوع احساس را در ما به وجود می‌آورند که این احساسات عبارت‌اند از: احساسات مثبت و احساسات منفی.

احساسات مثبت ارتعاشات مثبت را به وجود می‌آورند و احساسات منفی ارتعاشات منفی را به وجود می‌آورند.

هنگامی‌که شما هم ارتعاش و هم فرکانس با اهداف و آرزوهایتان شوید طبق قانون جذب و قدرت‌های ذهنی انسان به‌عنوان اشرف مخلوقات آرزوی شما هم به سمت شما جذب می‌شود، گویی که آرزویتان هم عاشق شماست و شما را می‌خواهد.

امروزه افراد زیادی در این جهان وجود دارند که هنوز سازوکار جهان هستی را درک نکرده‌اند و هنگامی‌که شکستی در زندگی آن‌ها اتفاق می‌افتد به‌شدت ناراحت و ناامید می‌شوند و بعضاً موزیک‌های غمگین می‌خوانند و یا گوش می‌دهند و می‌گویند خدایا چرا من؟ چرا با من این کار را می‌کنی؟

متأسفانه این افراد هنوز که هنوزه سازوکار این جهان را درک نکرده‌اند و نمی‌دانند که باعث‌وبانی این اتفاقات خداوند نیست بلکه خودشان و قوانین تغییرناپذیر الهی در این جهان می‌باشد.

اگر شما از این قوانین به‌درستی استفاده کنید می‌توانید اتفاقات خوب را جذب زندگی‌تان کنید گویی که اتفاقات خوب هم عاشق رسیدن به شما می‌باشند.

توجه داشته باشید که در مشیت الهی احساسات جایگاهی ندارند و خداوند هم احساسات بشری ندارد. خداوند قوانینی را برای این جهان وضع کرده و این ما هستیم که انتخاب می‌کنیم از چه قانونی استفاده کنیم.

بیشتر انسان‌ها از قانون اطلاعی ندارند و ناآگاهانه از این قانون به ضرر خود استفاده می‌کنند. حال شما باید یاد بگیرید که از قانون به‌صورت آگاهانه و شایسته به نفع خود استفاده کنید تا آن طوری که دوست دارید زندگی‌تان را خلق کنید.

جهان هستی هرلحظه درحال‌توسعه، گسترش، رشد و پیشرفت می‌باشد.

آلبرت انیشتین: همه‌چیز جزئیات است فکر خدا را بخوانیم.

اما سؤال اینجاست که فکر خدا چیست؟

در پاسخ باید بگویم فکر خدا همان توسعه، گسترش، رشد و پیشرفت می‌باشد و هر انسانی که به این فکر کمک کند مورد حمایت پروردگار و این جهان و کائنات قرار می‌گیرد و به سمت خواسته‌ها و آرزوهایش هدایت می‌شود.

بررسی کنید که ثروتمندترین افراد جهان افرادی هستند که بیشترین کمک را به رشد، توسعه، گسترش و پیشرفت این جهان کرده‌اند.

شما هم اگر از این لحظه این کار را انجام دهید مورد حمایت سیستم قرار می‌گیرید. توجه داشته باشید که شما نمی‌توانید به این سیستم از طریق رشد نکردنتان آسیبی وارد کنید و در این صورت فقط و فقط به خودتان آسیب می‌زنید.

چرا خداوند بیشتر از ما می‌خواهد که ما به آرزوهایمان برسیم؟

زیرا زمانی که ما به خواسته‌ها و آرزوهایمان برسیم به گسترش، توسعه و رشد بیشتر این جهان کمک می‌کنیم و ازآنجایی‌که هدف خداوند هم همین است خداوند متعال بیشتر از ما می‌خواهد که ما موفق و ثروتمند شویم و این باور یکی از مهم‌ترین باورها برای ثروتمند شدن است.

توجه داشته باشید که استفاده به ترتیب از این آموزش‌ها بسیار حائز اهمیت است. پیشنهاد می‌کنم برای باورسازی بیشتر و بهتر هر فایل آموزشی را حداقل ۱۰ بار گوش کنید.

برای همه‌ی شما آرزوی بهترین‌ها را دارم

شاد و پیروز باشید

4 نظرات
 1. سیسیل می گوید

  سلام وقت بخیر
  شما در اول صحبتهاتون گفتید خدا احساس نداره و طبق قانون جهان آرزوی کسی را براورده میکنه یا نمیکنه فارغ از احساس، چرا آخر صحبتاتون میگید خدا عاشق این هست ک شما ب آرزوتون برسید!
  بلخره خدا احساس داره یا نداره؟ اگه عاشق این هست ک ما ب آرزوهامون برسیم پس قطعا باید از به آرزو نرسیدمون هم متنفر باشه دیگه خودتون میگید هر احساسی و هرچیزی جفت داره خوب بد طلوع غروب و …. و این حرف نقض مطلق خداوند صمد هست، اگر قرار باشه خدا مثل انسان احساس داشته باشه مثل عشق و نفرت ک نعوذبالله دیگه خدا نیست، پس طبق صحبتهای اولیه خودتون خدا عاشق این نیست ک کسی ب آرزوش برسه یا نرسه،چون خداوند فارغ از احساس هست.

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   سلام
   منظور از اینکه خداوند احساس نداره، نداشتن احساسات از نوع احساسات بشری (احساسات ما انسانها که اغلب ناشی از جهالت می باشد) هستش
   خداوند دوست داره انسان به کمال و تمام اهدافش برسه چون با رسیدنش به اهدافش در لوای قانون به گسترش جهان هستی و توسعه و پیشرفت کمک می کنه و ان چیزی که هدف اصلی خداوند هست همین گسترش جهان و توسعه و پیشرفته که به وسیله ای اشرف مخلوقات یعنی انسان تکمیل میشه
   اداره کل هستی بر اساس قاون مندی هست نه احساس
   در واقع خداوند با عدل برخورد میکنه نه با جود

 2. رویازارع می گوید

  سلام وقت تون بخیر استاد کلاهی عزیز از این فایل ی که گذاشتین مخصوصا فایل ۱۳ می خواستم ازتون تشکر و قدردانی کنم چون مدتها بود دنبال این سوال بودم که چرا ادمهای موفقی که اعتقادی به دین ندارن موفق تر هستن که با این فایل تون به جوابم رسیدم
  بازم سپاسگذارمم.با ارزوی بهترین ها برای شما

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی
   خدا رو شکر
   خواهش میکنم و ممنونم از شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.