فایل آموزشی شماره ۳: مکانیزم دقیق عملکرد قانون جذب

در حال بارگزاری ویدئو ...

دانلود فایل ویدئویی شماره ۳: مکانیزم دقیق عملکرد قانون جذب با کیفیت معمولی

دانلود فایل ویدئویی شماره ۳: مکانیزم دقیق عملکرد قانون جذب با کیفیت HD

دانلود فایل صوتی شماره ۳: مکانیزم دقیق عملکرد قانون جذب با پسوند MP3

در فایل‌های قبلی توضیح دادم که همه‌چیز در جهان از انرژی تشکیل‌شده و طبق قانون جذب انرژی‌های مشابه همدیگر را جذب می‌کنند و ذهن انسان قوی‌ترین گیرنده و فرستنده‌ی همین انرژی می‌باشد و اگر ذهن ما روی یک خواسته و هدف متمرکز شود و سپس ارتعاش و فرکانس آن خواسته و هدف را ساطع کند، انرژی این ارتعاشات از همه‌چیز عبور می‌کنند و روی ماده‌ی فیزیکی اثر می‌گذارند و توسط ذهن‌های دیگر دریافت می‌شوند.

تا این قسمت متوجه شدیم که ما به‌عنوان اشرف مخلوقات می‌توانیم با این قابلیت‌هایمان و قوانین تغییرناپذیر جهان هستی هر آنچه را که می‌خواهیم در زندگی‌مان خلق کنیم.

به همین علت است که خیلی‌ها شنیده‌اید: به هر آنچه فکر کنید برایتان اتفاق می‌افتد.

با توجه به قانون جذب و قابلیت‌هایی هم که توضیح دادم باید هم به همین صورت باشد اما باید به شما بگویم این‌طور نیست و موضوع کمی دقیق‌تر و عمیق‌تراست و درواقع بازهم اختلاف بین دانستن و احاطه داشتن در اینجا مطرح می‌شود.

قانون جذب مستقیماً به افکار شما پاسخ نمی‌دهد بلکه به باورهای عمیق و بنیادین ضمیر ناخودآگاه شما پاسخ می‌دهد به همین دلیل است که خیلی‌ها مثبت فکر می‌کنند و مدام اتفاقات منفی را جذب می‌کنند.

 

توجه کردن ← افکار ← باور ← احساس

توجه کردن: شما به هر آنچه توجه کنید افکاری را در ذهن شما به وجود می‌آورد. اولین گام در پروسه جذب کردن توجه کردن است. اگر شما بتوانید کانون توجه خود را بر روی خواسته‌هایتان متمرکز کنید افکاری از جنس خواسته‌هایتان در ذهنتان به وجود می‌آید.

به‌طورکلی توجه کردن یعنی: دیدن، شنیدن، حرف زدن، لمس کردن، انجام دادن و تمرین کردن

فکر: افکار ما حاصل توجهات ما می‌باشند. اگر شما فردی هستید که مدام به اتفاقات مثبت و خواسته‌هایتان توجه می‌کنید افکاری از جنس خواسته‌هایتان در ذهن شما به وجود می‌آیند.

همان‌طور که گفتم افکار ما مهم هستند اما باورهای ما بسیار مهم‌تر. درواقع فکر فقط یک جرقه است و باور یک مشعل بزرگ

باور: بسیار حائز اهمیت است. در ذهن ما کانال‌های نورونی وجود دارند که این کانال‌ها انتقال انرژِی و اطلاعات را انجام می‌دهند. این کانال‌های نورونی با تکرار مداوم افکار به وجود می‌آیند و در واقع تکرار مداوم افکار باعث ایجاد باورها در ضمیر ناخودآگاه انسان می‌شوند.

اگر در ذهن ما کانال‌های نورونی منفی زیاد به دلیل تکرار مداوم افکار منفی ایجادشده باشد، ما باورهای غلط و مخرب در ضمیر ناخودآگاهمان داریم و نکته‌ی مهم این است که این جهان هستی باورهای ما را به ما ثابت می‌کند و جهان همانند آینه عمل می‌کند.

باور بسیار عمیق‌تر و ریشه‌دارتر از فکر است و اگر شما باورهای غلط در ناخودآگاهتان داشته باشید هرچه قدر به سمت اهدافتان تلاش کنید موفق نخواهید شد. گویی که ذهن شما برای بدبختی برنامه‌ریزی‌شده و جسم شما می‌خواهد به سمت خوشبختی برود و ازآنجایی‌که همه‌چیز در این جهان از انرژی ساخته‌شده و ذهن شما بسیار قدرتمند تراز جسم شما است شما هیچ‌گاه موفق نخواهید شد.

من در اینجا به شما آموزش می‌دهم که برای رسیدن به خواسته‌هایتان چه باورهایی باید داشته باشید.

احساس: احساسات ما تنها راهنمای صد در صد درست ما می‌باشند. احساسات ما به ما میگویند که چه باوری برای شخص ما درست و چه باوری برای شخص ما نادرست است.

در این جهان همه‌چیز دوقطبی است و این موضوع از کوچک‌ترین ذره‌ی سازنده ‌اتم قابل‌تشخیص می‌باشد. در هسته‌ی اتم ذرات مثبت و منفی وجود دارند و به‌طورکلی ما در جهان دوقطبی: مثبت و منفی، جذر و مد، شب و روز، زیبایی و زشتی، کوتاه و بلند و… داریم.

اگر شما افکار و باورهایی را داشته باشید که به شما احساس مثبت بدهند آن افکار و باورها در جهت خواسته‌های شما می‌باشند و برعکس. افرادی هستند که مثبت فکر می‌کنند اما در نهایت یا احساس منفی و یا خنثی دارند.

هر دو این احساسات منفی هستند و نه‌تنها به این شکل مثبت فکر کردن به خواسته‌هایشان نمی‌رسند بلکه با ادامه دادن به فکر کردنشان از آن خواسته دورترهم می‌شوند. هدف آن‌ها رفتن به شمال کشور است اما خود را در جاده جنوب قرار داده‌اند و مدام هم‌روی پدال گاز فشار می‌دهند.

 

باورهای غلط: به دست آوردن پول کاری بسیار سخت و دشوار است/ در این دوره زمانه انسان خوب کم پیدا می‌شود.

باورهای درست: به دست آوردن پول کاری بسیار آسان و راحت است/ در این دوره زمانه انسان خوب بسیار زیاد است

اگر شما جملات مربوط به باورهای غلط را باور داشته باشید طبق قانون جذب شما در ارتعاش مشابه همین شرایط قرار می‌گیرید و جهان هستی همین باورهای شما را به شما ثابت می‌کند.

شما افراد، افکار و اخباری را می‌بینید و می‌شنوید که همه به شما میگویند پول درآوردن بسیار سخت شده و انسان خوب کم پیدا می‌شود و این باور، واقعیت زندگی شخص شما و افرادی با باورهای شبیه به شما می‌شود.

اگر شما جملات مربوط به باورهای درست را باور داشته باشید طبق قانون جذب شما در ارتعاش مشابه همین شرایط قرار می‌گیرید و جهان هستی همین باورهای شما را به شما ثابت می‌کند.

شما افراد، افکار و اخباری را می‌بینید و می‌شنوید که همه به شما میگویند پول درآوردن بسیار آسان و راحت است و انسان خوب بسیار زیاد است و این باور، واقعیت زندگی شخص شما و افرادی با باورهای شبیه به شما می‌شود.

در واقع هر یک از ما جهان منحصربه‌فرد خود را داریم، جهانی که باورهای شخص ما را به ما ثابت می‌کند و با درک این موضوع دلیلی هم ندارد که ما باورهای خود را به دیگران القا کنیم.

اگر با توجه کردن به خواسته‌هایمان، افکاری مثبت را در ذهن قدرتمند خود ایجاد کنیم و این افکار را به‌صورت مداوم تکرار کنیم کانال‌های نورونی مثبت و باورهای درست و قدرتمند کننده ایجاد می‌شوند و جهان هم همان باورها را به ما ثابت می‌کند.

برای مثال: از امروز تصمیم می‌گیرید که به‌وفور نعمت و ثروت و موقعیت‌های عالی توجه کنید. مدام موسیقی‌های مثبت گوش می‌کنید، تبلیغات بهترین مراکز تفریحی و دیدنی جهان را مشاهده می‌کنید و با دوستانتان درباره‌ی اهداف و خواسته‌هایتان صحبت می‌کنید و در ذهن خود مدام آن‌ها را تکرار می‌کنید.

با توجه به اینکه ذهن انسان قوی‌ترین گیرنده و فرستنده‌ی ارتعاش و انرژی در جهان است شما به سمت خواسته‌هایتان و خواسته‌هایتان به سمت شما هدایت می‌شنود و کم‌کم با افرادی آشنا می‌شوید که این شرایط را در زندگی‌شان دارند و روزبه‌روز به تعداد این افراد در زندگی شما اضافه می‌شود تا در نهایت باورتان به شما ثابت گردد.

سؤال اینجاست که از کجا بفهمیم چه باوری برای ما درست و چه باوری برای ما نادرست است؟

هر باوری که به شما حس قدرت و حس بهتری دهد باوری درست و هر باوری که به شما حس ضعیف بودن و حس بدتری دهد باوری نادرست است.

برای مثال این باور که پول درآوردن سخت است شما را تضعیف می‌کند و به شما حس بدی می‌دهد پس نادرست است و این باور که پول درآوردن راحت است شما را قوی‌تر می‌کند پس باوری درست و قدرتمند کننده است.

ما برای تغییر باورهایمان به تمرین و تکرار زیاد نیازمندیم.

توجه داشته باشید که استفاده به ترتیب از این آموزش‌ها بسیار حائز اهمیت است. پیشنهاد می‌کنم برای باورسازی بیشتر و بهتر هر فایل آموزشی را حداقل ۱۰ بار گوش کنید.

برای همه آرزوی بهترین‌ها را دارم

شاد و پیروز باشید.

2 نظرات
 1. فاطمه اسدی
  فاطمه اسدی می گوید

  باسلام و احترام ممنون از آموزشهای مفیدتون میخواستم بدونم تفاوت آموزشها تو سایت و کانال تلگرام چیه؟

  ۱+

  1. گروه آموزشی رضا کلاهی می گوید

   عرض ادب و احترام
   در حال حاضر همزمان اموزش ها در سایت ، تلگرام، یوتیوپ و اپارات اپلود میشود
   اما برای استفاده از یکسری اموزش ها مانند فایل های ۸، ۱۶، ۲۱، ۲۶ حتما باید در سایت عضو شوید و فقط از طریق سایت قابل مشاهده اند.

   ۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.